Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Kobiecy wytrysk – jak TO zrobić?

Kobiecy wytrysk – jak TO zrobić?

Idea kobiecego wytrysu zawsze fascynowała ludzi wszystkich płci. Wyjaśnimy go raz na zawsze i coś Ci podpowiemy!

Nadal wiele osób uważa, że tzw. squirting to losowy fenomen lub nic innego jak mit. Jednak kobieca ejakulacja jest nie tylko prawdziwa, ale absolutnie osiągalna, jeśli podejmiesz klika kolejnych, konkretnych kroków. Dowiedz się, co Ci proponujemy w odkrywaniu Twojego pierwszego razu z kobiecym wytryskiem.

Wytrysk kobiecy to inaczej kobieca ejakulacja – zjawisko wobec którego narosło sporo nieporozumień. Wytrysk nie jest nawet odpowiednim słowem, ponieważ zamiast strzelać jak z węża ogrodowego, ejakulat wylewa się z cewki moczowej podczas kobiecej ejakulacji. Pośród niezliczonych mitów jest też ten, że ten ciepły rzadki płyn to właściwe mocz. Chociaż nie zawsze jest to nieprawda, z tym mitem też się rozprawimy za chwilę…

Ważne, by zapamiętać, że kobiecy wytrysk nie jest ani niezdrowy, ani obrzydliwy w żadnym razie! Tak naprawdę osoby, które go doświadczają mówią, że przeżywają podniecenie seksualne i rozkosz całym swoim ciałem, więc zdecydowanie bardziej intensywnie.

Kluczem do tego, by doprowadzić do ejakulacji jest dostarczenie punktowego nacisku na strefę G. Może być to dane przez wsunięcie dwóch palców (np. środkowy i serdeczny) do pochwy w lekko zagiętej pozycji do góry, do pochwy. Odnajdziesz strefę G około 5 cm wgłąb pochwy na przedniej jej ścianie (od strony brzucha). W tym właśnie obszarze mniej więcej znajduje się kobieca prostata, zwana czasem gruczołami Skenego. Gruczoły te są bezpośednio wyprowadzone do cewki moczowej.

Ściągnij nasz przewodnik!

W czasie intensywnego podniecenia, szczególnie podczas jednoczesnej stymulacji łechtaczki pochwy, gruczoły Skenego wypełniają się płynem ejakulacyjnym, którego skład jest identyczny do płynu, w którym u mężczyzn zanurzone są plemniki.

Ten płyn jest zazwyczaj odpowiedzialny za nawilżenie pochwy podczas penetracji. Jednak jeśli nałożyć miejscowy nacisk na spodnią część łechtaczki (Twoją strefę G), uniemożliwia to płynowi przedostanie się do pochwy, wytwarza się szczególna blokada.

Nabudowane ciśnienie wyprowadza płyn przez cewkę moczową na zewnątrz i jeśli poddasz się temu uczuciu, zamiast powstrzymać (w tym czasie możesz odczuwać, że masz ochotę na sikanie, nawet jeśli pęcherz będzie pusty), możesz doświadczyć supermokrego orgazmu z kobiecą ejakulacją.

Ponieważ płyn ejakuluje przez cewkę moczonwą i wspomagany jest odruchem parcia, jeśli nie opróżnisz pęcherza, może się zdarzyć, że w płynie znajdzie się śladowa ilość moczu. U połowy kobiet ejakulujących pojawia się on w składzie wytrysku. Jest to zupełnie naturalne. Jednak przy pustym pęcherzu w ejakulacie jest tylko płyn charakterystyczny dla wytrysku.

  1. Przygotuj bezpieczne i spokojne otoczenie, ze sprzyjającą relaksowi atmosferą,
    tylko dla Ciebie.
  2. Opróżnij pęcherz.
  3. Jeśli zamierzasz ćwiczyć z drugą osobą, zapewnijcie sobie zmysłową grę wstępną.
  4. Masuj dociskiem strefę G przy pomocy palców wygiętych odpowiednio
    lub odpowiednio wygiętej zabawki erotycznej!
  5. Czujesz potrzebę oddania moczu? TO TEN MOMENT – PODDAJ SIĘ MU!

JAK EJAKULOWAĆ Z BE ONE
Poszukujesz najprostszej techniki do uwolnienia ejakulacji? Polecamy Be One Fun Factory, naszą innowacyjną zabawkę dla par, która jest idealnym dodatkiem do gry wstęnej i pieszczot łechtaczki. Właśnie odkrywasz, że idealnie nadaje się jako pomoc w masażu strefy G prowadzącego do wytrysku.

KROK 1
Ułóż Be One pomiędzy palec wskazujący i środkowy, użyj delikatnych wibracji do stymulacji warg sromowych, łechtaczki na początek. To zwiększy przepływ krwi, podnieci Cię i przygotuje na więcej.

KROK 2
Ułóż dłoń „do góry nogami” i wsuń wibrator do pochwy, razem z dwoma palcami skierowanymi w górę. Zagięty kształt Be One idealnie pasuje do kształtu Twojej dłoni i działa jak trzeci, wibrujący palec. Jest to idealny sposób na sięgnięcie strefy G, zapewnia idealną stymulację miejscową, z najlepiej dopasowanym stopniem nacisku.

KROK 3
Żeby dodać jeszcze więcej nacisku, umieść drugą dłoń nad kość ogonową i naciskaj w kierunku dłoni z wibratorem. To zamknie łechtaczkę w otulającym uścisku, zapeni jeszcze lepszą blokadę płynu w gruczołach Skenego oraz wytrysk ich do cewki moczowej, kiedy będziesz ekstremalnie podniecona.

Zdarza się, że jeśli powstrzymujesz się – płyn cofa się do pęcherza moczowego. Jest to naturalne i niegroźne. Jednak żeby mieć kobiecy wytrysk, pamiętaj, żeby w chwili orgazmu śmiało przeć.

Więc, jesteś gotowa dać szansę rozkoszy? Pozostaje nam jedna rzecz do przypomnienia. Upewnij się, że jesteś totalnie zrelaksowana zanim zaczniesz próby. Zmuszanie się do czegokolwiek blokuje osiągnięcie pełnej rozkoszy i kobiecy wytrysk. Wiemy, że jesteś bardzo podekscytowana, żeby zyskać tę umiejętność jak najszybciej. Jednak KAŻDE CIAŁO JEST INNE! Każdy potrzebuje innego czasu, a i może się okazać, że ilość gromadzonego płynu nie będzie tak duża, żeby zwalić Cię z nóg. I choć wytrysk się pojawi, możesz myśleć, że go nie było. Bądźmy jednak szczerzy – są gorsze rzeczy 😉 Po prostu zrelaksuj się i poddaj eksploracji ciała i rozkoszy, baw się sobą i pamiętaj, że najważniejsze jest odkrywanie.