Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

O nas

Jesteś na oficjalnej stronie marki Fun Factory w Polsce. Jako wyłączny, oficjalny dystrybutor Fun Factory sprzedajemy produkty niemieckiego producenta od 10 lat. Wszystkie produkty, które od nas otrzymujesz są oryginalne i pochodzą z fabryki Fun Factory w Bremie.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZAKUPACH NA STRONIE ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC TUTAJ.

KILKA WAŻNYCH LICZB!

27 lat temu powstało Fun Factory

400 różnych modeli akcesoriów stworzono od początku istnienia firmy!

Fun Factory znane jest ze swojego silikonu – było pierwszą firmą, która stworzyła seksualia z tego materiału – do dyspozycji mamy 70+3 kolory silikonu medycznego! Dlatego nasze akcesoria są tak kolorowe.

Sprzedajemy zabawki w prawie 70 krajach na świecie.

Rocznie sprzedajemy około 750 000 wibratorów! To znaczy, że dziennie sprzedaje się 3000 sztuk!

Sprawdziliśmy w ankietach pośród naszych użytkowników – przeciętnie jeden wibrator Fun Factory w rękach użytkownika daje 588 orgazmów! Przeliczcie to przez 3000 kupowanych wibratorów rocznie, a możecie sobie wyobrazić ten ogrom rozkoszy, jakim obdzielamy świat.

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech – Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.

Akcesoria Fun Factory są rozpoznawalne na całym świecie – ciężko powiedzieć, który produkt jest największymi hitem – pewne jest jedno – każdy kto zna akcesoria erotyczne marzy by mieć w swojej kolekcji choć jedną zabawkę z oferty Fun Factory.

Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominały galerie sztuki współczesnej.

PIONIERZY DOBREJ ZABAWY: FUN FACTORY

W FUN FACTORY jesteśmy pionierami zabawy. Od ponad dwudziestu lat tworzymy zabawki, które inspirują do eksploracji seksualnych – i robimy je dobrze, aby Twój umysł mógł swobodnie skupić się na ZABAWIE. Zawsze korzystaliśmy z najlepszych materiałów i przywiązywaliśmy dużą wagę do naszych zabawek, aby mieć pewność, że zawsze podnoszą poziom i nigdy nie odwracają uwagi od zabawy. Co więcej, nasz zrównoważony zakład produkcyjny w Niemczech zapewnia nam naprawdę niewielki ślad CO2. Brzmi też seksownie – nie sądzisz?

NASZA WIZJA: BAW SIĘ!

Nasze zabawki są kolorowe i dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Opowiadają się za wolną, zabawną i pełną pasji seksualnością – dla każdej płci, płci i orientacji – niezależnie od tego, czy jesteś sam, razem, w łóżku, w wannie czy w samochodzie. Ważne, żeby czuć się dobrze, śmiać się i dobrze się bawić!

Jest wiele sposobów na podkręcenie się. Dlatego oferujemy tak szeroki wybór zabawek! Mamy nadzieję, że pomożemy Ci odkryć Twoje pragnienia, zmienić nawyki i pozostać otwartym na nowe rzeczy. Jesteśmy zwolennikami zabawek erotycznych, które nie tylko zbierają doskonałe recenzje. Chcemy Cię zadowolić pod każdym względem. Bo życie jest za krótkie, żeby nie mieć naprawdę fajnego seksu!

NASZA MISJA: MY PILNUJEMY,

DLATEGO TY MOŻESZ SIĘ TOTALNIE ZAPOMNIEĆ

Dzień po dniu wkładamy w nasze produkty wszystko, co mamy. Cała nasza wiedza, umiejętności i doświadczenie. Nasza nazwa mówi sama za siebie: FUN FACTORY to wysokiej jakości zabawki, do których będziesz wracać… po więcej. Aby tak się stało, zawsze próbujemy nowych rzeczy. Każdego dnia uczymy się, wprowadzamy innowacje i badamy nowe techniki. Opracowanie nowego silnika lub programu polega na znalezieniu odpowiedniej stymulacji pasującej do dowolnego nastroju, punktu aktywnego lub ciała w formie kształtów, które mówią same za siebie.

Cały nasz zespół tutaj, w północnych Niemczech, z najwyższą starannością, miłością i uwagą składa produkt końcowy, który trafia w Twoje ręce. Wszystkie procesy, prace projektowe, sprzęt, produkcja i pozycjonowanie – wszystko to robimy tutaj, w jednym miejscu. Nie oznacza to jednak, że nie pozostajemy z Wami w kontakcie i nie utrzymujemy kontaktu z branżą. Potrzebujemy i doceniamy Twoją opinię, ponieważ pomaga nam ona działać lepiej. Zawsze jest to naszym celem, ponieważ uwielbiamy tworzyć nasze zabawki i mamy nadzieję, że Ty też je pokochasz.

JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?

W 1996 roku niedawni absolwenci inżynierii Dirk Bauer i Michael Pahl usiedli przy kuchennym stole Dirka ze szkicownikiem i ciastoliną, aby zaprojektować pierwszy w historii bezpieczny dla ciała, niefalliczny i kompatybilny z uprzężą wibrator. Model ukształtowany na podstawie tego pierwotnego prototypu został później wprowadzony na rynek jako uśmiechnięty PADDY PINGUIN.

Jeśli na początku lat dziewięćdziesiątych nie chodziłeś do sklepów dla dorosłych, uwierz nam: krajobraz był straszny. Wyobraź sobie stosy beżowych, realistycznych wibratorów wykonanych z tajemniczej gumy, z których każdy wydziela chemiczny zapach. Jeśli to nie był twój dżem, nie miałeś wielu opcji. To, co odkryli Dirk i Michael, było czymś więcej niż tylko luką na rynku. Brakowało czegoś fundamentalnego. Żadna z zabawek nie zachęcała wówczas do wypróbowania czegoś nowego. Porzucić swoje zahamowania i lęki w poszukiwaniu nowych doświadczeń. Wszyscy single, pary, nowicjusze i doświadczeni profesjonaliści potrzebowali akcesoriów, które naprawdę dają ZABAWĘ, wyprodukowanych z wyjątkową jakością, z najlepszych dostępnych materiałów. Brzmi jak duże wyzwanie? Tak było, ale nie było nic, z czym ta dwójka nie mogłaby sobie poradzić — i tak narodziła się FUN FACTORY.

Od tego czasu przenieśliśmy się ze stołu kuchennego do nowoczesnego obiektu nad brzegiem Wezery. Staliśmy się innowatorami w branży: pierwsi umieściliśmy kolorowy silikon na wibratorze, pierwsi stworzyliśmy wibrator, który można naładować, pierwsi zdobyliśmy nagrodę za wzornictwo głównego nurtu za zabawkę erotyczną. Stworzyliśmy wiele zupełnie nowych kategorii produktów. Tak naprawdę byliśmy pierwszą marką wysokiej klasy zabawek erotycznych i nadal się rozwijamy!

Od ponad 20 lat projektujemy i produkujemy w Bremie zabawki i akcesoria erotyczne, które uszczęśliwiają ludzi. I dokonaliśmy tego, nie będąc niewolnikami najnowszej mody – wybierając zamiast tego naszą wiedzę, doświadczenie i najlepsze intencje, aby nas prowadziły. To jest to, na czym stoimy.

W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych. Możesz również kupić je tutaj, na oficjalnej stronie. Więcej informacji TUTAJ

Kupujesz bezpośrednio u oficjalnego dystrybutora. Dzięki temu masz gwarancję oryginalności i największego wyboru produktów do natychmiastowej wysyłki.

Zaufaj doświadczeniu!
Słuchamy sugestii naszych klientów, by stale ulepszać jakość obsługi.

Zapraszamy!