Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Miesiąc masturbacji

Miesiąc masturbacji

Mastrurbacja jest naturalną częścią naszego życia seksualnego. Ta napędzana pożądaniem pojawia się dopiero w okresie dojrzewania i zostaje z nami do końca. Jej nasilenie oczywiście będzie się zmieniać, a to ze wzlędu na rolę, jaką masturbacja ma w naszym życiu. Dlaczego jest ważna i potrzebna?

Oto kilka powodów, na które warto zwrócić uwagę.

Reguluje poziom libido

Jest wiele sytuacji w życiu, kiedy nasze libido potrzebuje regulacji. Intensywna potrzeba uprawiania seksu, kiedy nie ma możliwości realizacji tej potrzeby będzie prowadzić do masturbacji. Taka forma pozwala rozładować napięcie, ukoić stres oraz wyregulować poziom pożądania. Regulacja libido masturbacją idzie też w drugim kierunku. Kiedy odczuwamy spadki w naszym apetycie seksualnym regularna masturbacja pozwala utrzymać hormony odpowiedzialne za nasze seksualne samopoczucie na dobrym poziomie. Codzienna stymulacja, nawet bez orgazmu, pobudza i rozbudza nasze ciało.

Pomaga przy przedwczesnym wytrysku

Tak! Masturbacja może pomóć z problemem przedwczesnego wytrysku. Jeśli podniecamy się zbyt szybko i zbyt szybko w naszym odczuciu kończymy, a chcemy wydłużyć grę erotyczną, żeby poświęcić czas partnerce, wystarczy przed wspólnym seksem oddać się masturbacji i zadbać o pierwszy wytrysk tuż przed przystąpieniem do gry erotycznej.

Uczy nas przyjemności

Jeśli przy masturbacji poświęcamy sobie czas, możemy nauczyć się zupełnie nowych dróg przyjemności. Każda rozkosz, każda pieszczota, powtarzana odpowiednio często umożliwia wytwarzanie się nowych połączeń neuronalnych. Uczymy swoje ciało rozkoszy, dotykając się w różnych sposób, rozbudzając i pobudzając. Twoje ciało ma nieograniczone możliwości doświadczania przyjemności, wystarczy poświęcić mu uwagę i czas. Dzięki mastrubacji możesz zrobić to samodzielnie.

Zapobiega rozwijaniu się nowotworów układu rozrodczego

Przynajmniej kilku ich typów! Jeśli nie masz możliwości uprawiać seksu i orgazmować dzięki temu co najmniej 3 razy w tygodniu, zapewnij sobie orgazmy samodzielnie! Orgazm umożliwia wyrzut hormonów, pozbycie się estrogenu zalegającego w macicy. Nadmiar estronegu w macicy może prowadzić do zrostów i komplikacji. U mężczyzn regulane pozbywanie się produkowanego na bieżąco nasienia to mniejsza szansa na nowotwór prostaty. Dlatego dbaj o siebie i korzystaj z wygodnej i dostępnej masturbacji.

Poprawia przeżywanie rozkoszy w parze

Fun Factory przeprowadziło eksperyment pośród swoich klientek za pomocą pulsatora. 30 kobiet otrzymało pulsatory i przez 30 dni miało za zadanie masturbować się nimi przez co najmniej 15 minut codziennie. Nie musiały czekać do orgazmu (ale mogły!). Porównano ankiety dotyczące libido, samopoczucia i przeżywania przyjemności w seksie partnerskim przed i po eksperymencie. Praktycznie 80% kobiet potwierdziło, że przyjemność jest znacznie większa, a apetyt na seks zdecydowanie wzrósł!

Orgazm na wyciągnięcie ręki

Nic tak nie poprawia nastroju jak ekstaza. Kiedy jesteśmy zmęczeni, przybici, znużeni. Wystarczy odrobina przyjemności i czas, który sobie poświęcimy na samodpieszczenie. Jesteś osobą, która zasługuje na troskę, uwagę. Chwila sam na sam w wannie, skupienie uwagi na swoim ciele i przyjemności. Medytacja rozkoszy. Poświęć ją sobie w maju – miesiącu masturbacji – i sprawdź, jaka będzie Twoja kondycja psychiczna pod koniec miesiąca.

ZAPEWNIJ SOBIE ROZKOSZ PODCZAS MASTURBACJI WYBIERAJĄC DOBRY GADŻET

My polecamy te: