Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Kilka kroków do idealnej niedzieli

Kilka kroków do idealnej niedzieli

Niedziela to dzień święty. Święty dla Twojego ciała, które może się lenić w łóżku do woli, być rozpieszczane i dopieszczane.

Zasłużyłaś na to, by zostać w łóżku i cieszyć się sobą. I nikt nie ma prawda Ci tego zabronić. Pamiętaj, że kobieta uszczęśliwiona to kobieta, która ma siłe na to, by dawać miłość, odnosić sukcesy i roztaczać wokół siebie aurę szczęścia.

Vibrator – Pulsator – Dildos – SMARTBALLS >> lovetoys Made in Germany
Żeby niedziela była prawdziwie idealna, warto zadbać o kilka drobiazgów.

Upewnij się, ze osoby nieletnie, jeśli takimi się opiekujesz nie będą w niedzielę w domu.
Najlepiej zawieź je do babci, dziadka, a może dogadaj się z rodzicami kolegi – w ten weekend Ty masz cudowną niedzielę, w następny oni!? Postaraj się, by dziecko spędziło weekend do późnego popołudnia z dobrym miejscu i dobrym humorze, ale z dala od Twojej sypialni.
Zapowiedz wolną niedzielę partnerowi – może się przyłączyć, a może zająć sobą. Tak czy inaczej, w tę niedzielę nie oferujesz przysług nikomu oprócz siebie!

Pachnąca kawa lub cudownie otulająca herbata. Luksus ciszy, w jakiej możesz wypić te boskie napoje nagrodzi Ci cały tydzień gonitwy. Zacznij tę niedzielę od czegoś dodającego energii.

Pyszne i piękne jedzonko
Możesz sobie przygotować kilka przekąsek jeszcze poprzedniego wieczora, lub upewnić się, że masz pod ręką pyszności nie wymagające nadmiernego przygotowywania. Niech to będą pyszne owoce, orzechy, ser. Takie produkty, które dają radość, a składniki w nich zawarte odpowiednią dawkę mikroelementów do pobudzenia Twojego organizmu ale nie zmęczenia go. A może zadzwonisz po coś z dowozem? Hm…

Coś na deser, bo warto zawsze mieć pod ręką to, czym się raczysz, kiedy się rozpieszczasz. To mogą być lody, czekolada, ale też zupełnie niesłodkie chipsy! Mało sexy? To my same decydujemy, co jest dla nas sexy kiedy się rozpieszczamy!

Kąpiel w ciągu dnia? A czemu by nie. Do tego cudownie pachnąca kula do kąpieli wypełniona olejkami aromatycznymi, płatki kwiatów i aromatyczne świeczki. Chwila relaksu w pachnącej wodzie, do tego jakaś superpodniecająca lektura – to nie tylko czas na relaks, to też czas na podkręcenie atmosfery… podniecenie się.

SUNDAZE
Może do Ciebie dołączyć jeszcze w kąpieli. W pełni wodoodporny może zacząć zabawę jeszcze w wannie, dzięki użyciu rozbudzających trybów uderzania, czy delikatnej wibracji. Potem możesz przenieść się wraz z nim spowrotem do łóżka. Kolejne funkcje dają rozkosz i przyjemność, prowadząc Cię powoli przez wszystkie etapy pobudzenia seksualnego, aż poczujesz, że ciężko dłużej wytrzymać, a orgazm jest nieunikniony.

Zasługujesz na dzień w łóżku.