Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
VIM – kilka sztuczek, jak go używać!

VIM – kilka sztuczek, jak go używać!

Jak używać VIM najlepiej? Jest na to kilka sposobów, zobacz, co Ci proponujemy.

Masaż całego ciała

Zmęczony kark, sztywniejące plecy czy może ogólne zmęczenie? Cokolwiek to jest, VIM ma dość mocy, by sobie z tym poradzić. Przyłóż do pleców, a następnie oprzyj się o twardszą powierzchnię (np. drzwi) i pozwól działać wibracji w bolących miejscach. Klasycznie, tradycyjnie, tak jakby chcieli to widzieć wynalazcy różdżki, japońscy inżynierowie sprzed 50 lat.

Rozgrzewanie całego ciała

Użyj VIM do zmysłowego głaskania całego ciała, brzucha, piersi, ud, pośladków, szyi czy okolic uszu – wszędzie tam, gdzie Twoje ciało lubi być dotykane i pieszczone. VIM będzie stymulował krążenie i delikatnie pozbudzał ciało do reakcji seksualnej.

Rozbudzanie krocza

Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – różdżka VIM odpowiednio prowadzona będzie świetnie masować i pobudzać okolice narządów płciowych i przygotowywać je na przyjęcie intensywnej przyjemności. Użyj żelu nawilżającego o właściwościach rozgrzewających i masuj wzgórek łonowy, wargi sromowe większe, okolice anusa i pośladki. Całkowicie oddaj się temu sensualnemu doświadczeniu. Nie dotykaj łechtaczki czy penisa – aż Twoje ciało zacznie odczuwać głód takiej pieszczoty.

Pieszczoty orgazmiczne

Masuj VIM-em wargi sromowe mniejsze, łechtaczkę i wejście do pochwy. Jeśli jesteś mężczyzną, masuj penis. Możesz w pieszczoty włączyć drugą dłoń – masować żołądź penisa lub rozchylać wargi sromowe dla intensywniejszych doznań. Znajdź swój rytm i poczuj jak Twoje
podniecenie gwałtownie rośnie, by na koniec dać Ci niezwykle intensywny orgazm.

Z dodatkowym gadżetem?

Użyj dilda, wsuń go do pochwy, masuj okolice pochwy i łechtaczkę różdżką VIM i poczuj intensywność wypełnienia oraz wibracji, która wędruje też przez dildo do wnętrza. Możesz użyć kulek gejszy, a nawet wibrującego jajeczka, by przeżyć ekstremalnie mocne doznania!

Wibrator różdżka Fun Factory VIM indygo
Wibrator różdżka Fun Factory VIM indygo

Różdżkowa kowbojka…

Brzmi jak postać z ukochanej bajki o jednorożcach! I tak, teraz możesz stać się taką kowbojką, która eksploruje świat przyjemności, by cieszyć się doznaniami płynącymi z ciała rozbudzonego różdżką VIM.
Ułóż różdżkę na zwiniętej w rulon poduszce, możesz podłożyć pod nią książkę, by wibracje nie były wygadzane… usiądź okrakiem na zabawce i galopuj w stronę orgazmu, poruszając i dociskając biodrami swoją łechtaczkę na intensywnie wibrującej głowie VIM