Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Pozycje seksualne dla leniuszków

Pozycje seksualne dla leniuszków

Kiedy jesteśmy nieco leniwi, nie chce nam się zbyt dużo ruszać. Okazuje się, że nawet w łóżku partnerzy wynajdują sposoby, by leniuchować. Oto nasze propozycje najbardziej leniwych pozycji, które musisz wypróbować. A jeśli dołożysz do nich nasze gadżety, poczujesz prawdziwą rozkosz, bez większego wysiłku!

Leniwa przekładka
Głębokie nożyce
Leniwe 69

LENIWA PRZEKŁADKA

Ona leży, on siedzi wsparty z tyłu – można poduszkami, pierzyną, kołdrą czy wezgłowiem łóżka – ważne, by nieco się wychylić. Biodra stykają się blisko ze sobą, nogi są przeplecione. Nie trzeba dużo ruchu, by ta pozycja dała Wam przyjemność. Gwarantuje doskonały widok i dobry dostęp do łechtaczki. Możecie bez trudu użyć gadżetu wibrującego na niej właśnie. Odpowiednio mały może po prostu zostać na wulwie i łechtaczce pod nogą partnera – takim gadżetem jest BeOne. Dla partnera świetnym dodatkiem będzie korek analny.

GŁĘBOKIE NOŻYCE

Przy tej pozycji penetracja jest bardzo głęboka – dlatego najcudowniej sprawdza się właśnie w niespiesznym tempie. Penis może eksplorować waginę, masować ją delikatnym ruchem pchania lub mieszania. Łatwo jest też masować punkt G penisem w czasie penetracji. Partnerka ma kontrolę nad tym, co się dzieje z jej ciałem, może ruszać biodrami tak, jak potrzebuje, by przeżyć rozkosz. Obydwoje mogą założyć korek analny lub kulkę B Balls.

Pozycja 69, mimo, że bardzo emocjonująca, tak naprawdę rzadko daje jednocześnie orgazm partnerom – za to fantastycznie umożliwia cieszenie się rozkoszą dwojgu ludziom w tym samym czasie. Powoli, delikatnie, niespiesznie – tak jak leniuchy lubią najbardziej. A kiedy poczujecie się gotowi, możecie dać sobie nawzajem orgazm – jednocześnie (jeśli potraficie) lub po kolei!

Niezależnie od tego jak bardzo Wam się chce ruszać czy nie, w łóżku może być zawsze fajnie, a lenistwo to ponoć najlepszy motywator kreatywności! Skorzystajcie z naszych akcesoriów, które lenistwu ułatwiają jeszcze więcej! A jeśli ciekawi jesteście jak wygląda leniwa niedziela w wykonaniu Fun Factory, wskoczcie tutaj: