Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Seks jesienią

Seks jesienią

Jak ustalili badacze z Uniwersytetu w Monachium z powodu opadającego nastroju w porze jesiennej (z powodu mniejszej dostępności słońca), ludzie naturalnie skłaniają się ku miłości i bliskości.

Częściej poważniej się zakochują (w przeciwieństwie do popadania w lekkie, mniej istotne letnie flirty) a dodatkowo u mężczyzn właśnie w tym okresie przypada szczyt poziomu testosteronu w ciągu całego roku. To powinno przekonać Was, że jesień to czas miłości! Jak poprawić swoje notowania u partnera jesienią? Oto kilka sprawdzonych metod.

Randki na świeżym powietrzu

Pogoda nadal jeszcze jest przyjemna – zanim zrobi się paskudnie i ponuro nadal możesz zabrać ukochaną osobę na spacer po parku czy wycieczkę do lasu. Wspólny spacer na łonie natury, trzymanie się na rękę dotleni, podniesie endorfiny i wzmocni wzajemne uczucia.
Na spacerze koniecznie wypróbujcie kulki gejszy SMARTBALLS i kulki analne B BALLS, które nie tylko potrenują mięśnie Kegla ale też nieco Was podniecą w romantycznej atmosferze!

Gorące masaże i wspólne kąpiele

Na wzmocnienie organizmu, rozgrzanie i rozpieszczenie ciała przed zimą, dobrze jest się masować, głaskać i po prostu robić sobie wzajemnie dobrze! Zauważajcie zalety ciała partnera i partnerki. Cieszcie się sobą nawzajem. W miłej scenerii przy świecach po pysznej kolacji – możecie próbować nawet zakładać, że nie będziecie uprawiać seksu (powodzenia! 😉 ). Bycie razem wzmacnia relację, zbliża, zacieśnia więź intymną. A dodatkowo dodaje nam pewności siebie jeśli chodzi o własne ciało.
Dla rozbudzenia atmosfery możecie nawet użyć wibratora LAYA II który pozwoli zamienić masaż w niezwykle emocjonujący akt pieszczot.

Odświeżenie szuflady z gadżetami

Nowy okres, nowe jesienne początki, wypoczęci i pijani latem możecie odmienić swoje otoczenie. Przemeblujcie, zmieńcie kolor narzuty w domu i kilku poduszek. Do tej szybkiej odnowy nie zapomnijcie o remanecie skrzynki na gadżety erotyczne. Może warto wybrać się do sklepu erotycznego po coś nowego, gorącego, ekscytującego??? To właśnie jesienią najwięcej producentów oferuje nowe zabawki, które niejednokrotnie zupełnie zmieniają świat erotycznych gadżetów. Jak PULSATOR marki Fun Factory, który ciągle, nadal od debiutu jest gorącym towarem!

Pamiętajcie o lecie

Czasem po intensywnym flircie i namiętnym lecie po prostu zapominamy, że jesteśmy z kimś kto nam się strasznie chwilę wcześniej podobał, niezwykle nas podniecał. Warto o tym pamiętać patrząc na partnera/partnerkę nieco później. Pielęgnować w sobie dobre fantazje na jego/jej temat, cieszyć się tym kimś! Nie wahaj się mówić komplementów, a miłość z pewnością nie przyblaknie, czego Wam gorąco życzymy!!!!

Wybierz kulki na spacery…