Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Seksualny Wellness

Seksualny Wellness

Seks nie dzieje się w oderwaniu od Twojego ciała. Jak każdy żyjesz w ciele, a fizyczna rzeczywistość wpływa na Twoją seksualność, czy tego chcesz czy nie.

Również wtedy, kiedy akurat nie uprawiasz seksu!

Prawdopodobnie sami zauważacie, że znacznie mniej chętnie chcemy się kochać kiedy jesteśmy głodni, fizycznie wyczerpani lub (tak tak, „nie dotykaj mnie!” jest bardzo na rzeczy…) kiedy spalisz się nierozważnie na plaży.

Logicznie jest wnioskować, że dobrostan fizyczny Twojego ciała będzie wpływał na Twoje życie seksualne. Zwłaszcza jeśli mówimy o decyzji kochania się spontanicznego, tu i teraz. (No może nie za nadto spontanicznego teraz.. przeczytaj najpierw nasz artykuł!)

Przytaczamy tu kilka drobnych rzeczy, które możesz zrobić od zaraz, żeby upewnić się, że Twoje ciało działa jak najlepiej, zwłaszcza podczas upojnych chwil.

MASTURBUJ SIĘ REGULARNIE

Nie ma za co! Nie dziękuj za najlepszą radę w udanym życiu seksualnym. Jest nam bardzo miło! Masturbacja zwiększa przepływ krwi Twoich stref intymnych, poprawia wrażliwość ciała, zwiększa przyjemność. Orgazmiczny wyrzut hormonów nakręca libido i napędza apetyt na seks. Pieszczoty wibratorem dają szybki efekt i jeszcze więcej radości niż zabawa samą dłonią!

UNIKAJ AROMATÓW I ZAPACHÓW

Odrobina zmysłowego zapachu na Twoim nadgarstku, na szyi czy w balsamie do golenia to coś wspaniałego. Jednak uważaj z produktami, które mają nadmierną ilość dodatkowego aromatu tam, gdzie og nie potrzeba. Zwłaszcza jeśli chodzi o produkty intymne. Bardzo wrażliwa skóra na narządach płciowych i okolicach łatwo ulega podrażnieniom i uczuleniom. Jeśli chcesz użyć smakowego lubrykantu, upewnij się, że nie jesteś na niego uczulona/y.

ĆWICZ KEGLA

Mięśnie dna miednicy nie tylko wzmacniają doznania podczas samego orgazmu, penetracji czy choćby pomagają podczas podniecania się. Grają kluczową rolę w zapobieganiu inkonencji, wspomagają donoszenie zdrowej ciąży i urodzenie dziecka.. ah no i oczywiście utrzymują nasze narządy rodne na odpowiedniej wysokości. Dbaj o siebie ćwicząc profilaktycznie przy pomocy kulek gejszy SMARTBALLS lub kulek analnych B BALL UNO lub B BALLS DUO.

Bonus: silniejsze mięśnie = silniejsze orgazmy

MASUJ PROSTATĘ

Dbanie o dobre ukrwienie prostaty redukuje ryzyko chorów prostaty w przyszłości. Wypróbuj wibrujący stymulator prostaty DUKE!

WYRZUĆ TAMPONY

Tampony powodują mikrouszkodzenia w Twojej pochwie i całkowicie ją wysuszając, zostawiając waginę niezwykle podatną na infekcje.
Zamiast tego wybierz kubeczek menstruacyjny Fun Factory FUN CUP, stworzony do tego, by chronić Twoje ciało i zapewnić Ci idealną i najwygodniejszą ochronę.

UŻYWAJ LUBRYKANTU

Korzystasz z zabawek erotycznych? Prezerwatyw? Zarówno jedno, jak i drugie powoduje delikatne otarcia, jeśli są problemy z nawilżeniem. Dlatego używaj żelu nawilżającego TOYFLUID, żeby seks był jeszcze milszy i jeszcze bardziej podniecający.

Oto nasze ulubione wellnesowe wynalazki: