Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Sklepy: Sekretne Miejsce w Warszawie

Sklepy: Sekretne Miejsce w Warszawie

Uwielbiamy piękne nowoczesne sklepy, które przełamują stereotypy, a to co w nich spotykamy sprawia, że czujemy się wpaniale.

Fun Factory pojawiło się w niezwykłym miejscu, do odwiedzenia którego namówić chcemy Was wszystkich. Secret Place w Warszawie to przykład najnowocześniejszego sklepu erotycznego, w którym odwiedziny to czysta przyjemność.

Choćby nie wiem jak bardzo się rozglądać, nie ma w Polsce sexshopu, który byłby równie glamour. Jest naprawdę wspaniały. Zapraszająca, rozświetlona witryna wygląda najbardziej uwodzicielsko wieczorem, kiedy z ulicy możemy podziwiać dopracowane wnętrze. Osoby przechodzące nie są w stanie na pierwszy rzut oka określić jednoznacznie, co to za sklep – a pierwszze skojarzenia oscylują wokół butiku czy luksusowej perfumerii.

„Chcieliśmy otworzyć sklep do którego ludzie nie będą się krępowali wchodzić. I tak powstał Secret Place – największy w Polsce Salon Zmysłowej Erotyki. To pierwszy w naszym kraju sklep, którego witryny nie są zasłonięte – ponieważ nie ma tutaj nic do ukrycia.” Oczywiście trudno wstydzić się wchodząc do Secret Place. Dopiero po wejściu do środka zaczynamy rozumieć, że znaleźliśmy się w swoistym centrum pięknego zmysłowego seksu.

Pierwsza część sklepu to miejsce, w którym znajdziemy najpiękniejsze gadżety erotyczne, eleganckie, zmysłowe, utożsamiane popularnie z kobiecością i piękną stroną seksu. Znajdziecie tutaj kosmetyki, piękną bieliznę, gry erotyczne czy rozkoszne akcesoria.

To właśnie w tej części znajdziecie stand Fun Factory, z zabawkami do podotykania, potrzymania w dłoniach, włączenia. W Secret Place dostępna jest szeroka oferta marki. Obsługa świetnie zna temat gadżetów i orientuje się też w produktach niemieckiej marki.
„Od samego początku chcieliśmy sprzedawać tylko najlepsze światowe marki, bo tego w chwili obecnej oczekują klienci.”
To kolejny przykład dbałości o detale – nie znajdziecie tu zabawek byle jakich i przypadkowych.

Seks w wydaniu Secret Place kojarzy się z pięknem, erotyką najwyższych lotów. Oczywiście nie tylko delikatną i subtelną. Schodząc do części sklepu umieszczonej na poziomie -1 zmieniamy zmysłową bajkę w nadal wysmakowaną, ale znacznie mocniejszą historię przywodzącą raczej na myśl Śpiącą Królewnę z powieści Ann Rice. To zakątek dla zaawansowanych smakoszy mocnych wrażeń.

Klienci Secret Place to pełen przekrój wielbicieli zmysłowych wrażeń – zarówno studentki przychodzące po pierwszy wibrator, jak i szefowe firm, które mają wyrobiony gust i poszukują ekskluzywnych modeli znanych marek. Kupujący to zarówno osoby robiące zakupy indywidualnie, kobiety ale też panowie poszukujący prezentu dla partnerek, oraz pary. Wszyscy są bardzo mile widziani i mogą liczyć na fachową obsługę.
„Chcemy aby pary na nowo rozpaliły swoje sypialnie. Aby dzięki nowoczesnym i pięknym zabawkom erotycznym do ich życia seksualnego nie wkradła się nuda. „

Właściwiele Secret Place słusznie zakładają, że tak właśnie będzie wyglądać przyszłość sklepów erotycznych. Do takich sklepów przyjdzie więcej i więcej osób, zachęconych otwartością, naturalnością i pięknem tej sfery życia.
Założyciele Secret Place wiedzą, że takich osób będzie coraz więcej. „Potwierdza to coraz większe grono naszych klientów.”

Zapraszamy Was do tego wyjątkowego miejsca po zabawki Fun Factory, kosmetyki i lubrykanty. Na pewno zrobicie te zakupy z wielką przyjemnością.

Secret Place
ul. Prosta 2/14
00-850 Warszawa
(tuż przy Rondzie ONZ)
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11-19, sob. 13-18
tel. 501 933 332
tel. 22 101 77 46