Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Sklepy: Boginii Wenus zjawiła się we Wrzeszczu?

Sklepy: Boginii Wenus zjawiła się we Wrzeszczu?

W centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz znajdziecie wyjątkowe 160 metrów kwadratowych niezwykłych wrażeń.
To Venus, sklep erotyczny, do którego warto się wybrać niezależnie od statusu związku, w jakim jesteśmy, stanu finansowego czy potrzeb, jakie mamy. Na pewno znajdziemy tam dokładnie to, czego będziemy potrzebować.

Sklep prezentuje oszałamiający wybór produków,a rzeczowa obsługa może pomóc, doradzić czy nakierować na coś w sam raz dla nas. Większość klientów zdecydowanie wraca do sklepu raz po raz, sięgając po kolejne produkty lub pytając ekspedientki o nowe rzeczy.

„Praca w salonie erotycznym to czysta przyjemność ale też i odpowiedzialność” – mówią pracownicy sklepu – „Niejednokrotnie przy takich wizytach stajemy się psychologami, lekarzami czy stylistkami dla naszych klientów. Pytania padają rozmaite, a klienci wychodzą potem ze sklepu z idealną zabawką-remedium na nudę w łóżku, kulkami waginalnymi do ćwiczenia mięśni Kegla czy świetnie dobraną bielizną.
.
Klienci chętnie otwierają się przed kompetentną obsługa, która z przyjemnością służy pomocą. Dlatego czasem wydaje się, że pełnią rolę specjalistów spraw ludzkich, a wszystko co dzieje się w sklepie zamknięte jest klamrą zmysłowości i erotyzmu.

Klienci …. kupują zarówno produkty tańsze, jak i wysokiej klasy produkty luksusowe. Każdy wielbiciel gadżetów erotycznych wie, jak ważna jest wysoka jakość produktu. To dlatego właśnie we Wrzeszczu znajdziecie markę Fun Factory prezenującą się dumnie w profesjonalnej ekspozycji.

Sprzedawcy udzielą Wam wszystkich niezbędnych informacji, a gadżety będziecie mogli wziąć w dłoń, włączyć i zobaczyć jak pracują – poczuć je w dłoni.

Do tego sklepu będziecie wracać z dużą przyjemnością, po kolejne zabawki Fun Factory lub inne upominki dla siebie lub ukochanej osoby.

Sex Shop Venus Gdańsk Wrzeszcz
Aleja Grunwaldzka 62
80-241 Gdańsk
Tel. (58) 341 46 43
wrzeszcz@venus.net.pl
Czynne od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 20:00
Niedziele handlowe w godz. 12:00 – 19:00