Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Poradnik na szybki seks

Poradnik na szybki seks

Nawet dla najbardziej pedantycznych planowaczy pewne okresy w życiu mogą zamienić się w mały chaos.

Taki właśnie jest okres przed świętami – wypełniony zakupami podarunków, podróżami, rodzinnymi zobowiązaniami. Pomiędzy poszukiwaniem idealnych prezentów, a toastami szefów na kolejnych świątecznych spotkaniach strasznie ciężko znaleźć czas dla partnera i podtrzymywania czułości i intymności we dwójkę. To jednak świetny moment, żeby spróbować jednej z najstarszych sztuczek na podtrzymanie ognia! Znajdźcie choćby 15 minut i zafundujcie sobie szybki seks, który będziecie wspominać długo po świętach!

Podniecajcie się wokalnie, a nawet świntuszcie!

To jeden z szybszych sposobów na podniecenie… powiedzcie wprost czego pragniecie! Nie macie nastroju na gadanie? To może mruczenie, wyobrażanie sobie, co partner nam robi, zasygnalizowanie gestem – takim jak głaskanie pośladka, całowanie w szyję… Możesz spróbować wcześniej wysłać partnerowi niegrzecznego SMS-a i sprawdzić, jak to na nią/niego zadziała!

Wibracje do podniecania

Wibratory nie tylko dają orgazmy – potrafią też szybko podniecić! Pieszczoty wibratorem połączone z pieszczotami partnera to murowany sukces jeśli chodzi o szybką podnietę! Warto wypróbować czy dzięki zabawce nie dojdziemy znacznie szybciej niż dotąd! Wypróbujcie małe SLIMVIBES albo Miss Bi, świetnie sprawdzi się też LAYA SPOT lub MOODY!

LubryAKCJA

Nie ma akcji bez lubrykantu! Choćby saszetka pod ręką albo najlepiej buteleczka sprawdzonego żelu, który zapewni nam odpowiedni poślizg ułatwia sprawę i zdecydowanie pozwala się doskonale poczuć podczas szybkiej akcji z partnerem. Jeśli używasz silikonowych gadżetów pamiętaj o użyciu lubrykantu na bazie wody, na przykład TOYFLUIDU. Zapewnienie sobie poślizgu wywołuje niesamowitą wtórną reakcję w postaci zwiększonego podniecenia! Wibrator typu LADY BI dosięgnie strefy A, koło szyjki macicy, której stymulacja może wywoływać dodatkowe nawilżenie.

Przeplataj to, co znasz z tabu!

Być może nie jest to moment, żeby próbować rzeczy zupełnie nowych, ale żeby podnieść temperaturę warto zaostrzyć nieco menu – szybki seks powinien być bardziej podniecającym seksem! Dodaj seksowną bieliznę, a może zrezygnuj z majteczek?! Drobne erotyczne gesty mogą być niezwykle podniecające!

Zrób listę przebojów

Żeby uprawiać seks w ciasnym oknie czasowym, co niektórzy wyznaczają wyjątkowo psującym nastrój alarmem z telefonu, warto podejść do sprawy kreatywnie! Zrób listę utworów muzycznych, które Cię podniecają, a których czas pozwoli zaplanować „szybki seks”. W chwili kiedy będzie zbliżać się koniec playlisty, będziecie wiedzieć, że czas dobiega końca i trzeba sie pożegnać!