Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Seks w wodzie

Seks w wodzie

Kiedy na dworze jest upalne lato, nic nie daje większej przyjemności niż pochlupanie się w wodzie razem z ukochaną osobą.

To lato nas nie rozpieszcza, ale od czasu do czasu nadchodzi upał, który koimy wyprowadzając życie seskualne z sypialni, wprost do wody. A oto, o czym warto pamiętać uprawiając seks w wodzie.

Nawilżanie

Nie, nie chodzi wcale o wodę. Woda wypłukuje naturalną lubrykację powodując, że seks może być nieco mniej komfortowy. Użyj lubrykantu silikonowego, który nie wypłucze się w wodzie zbyt szybko.
Uwaga! Silikonowe lubrykanty i gadżety erotyczne z silikonu nie idą razem w parze! Silikon może uszkodzić zabawkę, dlatego użyj prezerwatywy na ulubiony wibrator, którym się bawicie.

Sexy pod prysznicem

Prysznic jest ulubioną miejscówą jeśli chodzi o domowy seks wodny.Jest przytulnie, seksownie… uważaj tylko, żeby przyjąć wygodną pozycję, tak by przyjemna chwila nie zamieniła się w gimnastykę z gry Twister!

Porada dla zaawansowanych: jeśli seks pod prysznicem naprawdę sprawia Ci radość, warto uzbroić kabinę w mocne uchwyty, które pozwolą Wam na nieco więcej szaleństwa.

Hydromasaż

Masz dostęp do prywatnego basenu lub jaccuzzi? Rozważcie możliwość zanurzenia się w wannie z hydromasażem i cieszcie się tym, jak zmysłowe doznania zapewnią Wam energicznie uderzające Wasze ciała strumienie wody.

Zmoknij… na deszczu

Podczas letnich deszczy nie warto zawsze rozkładać parasol. Od czasu do czasu pozwól sobie na wygłup – zmoknij ze swoją połówką, powygłupiajcie się w deszczu i pocałujcie. To wyzwalające i megaseksowne!

Przytulanki w jeziorze

Gdzieś na odludnej plaży, w miłych okolicznościach przyrody wejdź do Wody z kochankiem/ą przytulaj, dotykaj, głaszcz i muskaj… Rozbudźcie swoje zmysły, nikt nie widzi Waszych dłoni znad wody!

Uważaj: warto zwracać uwagę na to, że drogi rodne kobiety są „otwarte”. Seks z penetracją w jeziorze może skutkować infekcją.

Kostka lodu dla ochłody

Jeśli całkowicie zamoczenie nie leży w Waszej naturze, a nadal pragniecie się schłodzić, do zabawy dołączcie kostkę lodu, która Was schłodzi, rozbawi i rozpali…

Solo w wannolocie…

Jeśli zamarzysz o wodnym sporcie sam na sam, możesz wybrać dowolny wibrator z oferty Fun Factory – wszystkie są wodoodporne o pozwalają na cudowne uniesienia.