Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Nagroda Red Dot dla linii G5

Nagroda Red Dot dla linii G5

Marka Fun Factory, producent wysokiej jakości zabawek erotycznych, po raz kolejny zdobyła międzynarodową nagrodę Red Dot – jedną z najważniejszych wyróżnień za design.

W 2016 roku nagrodzona została cała linia innowacyjnych wibratorów G5.

Red Dot Award, zwane Oskarami designu, to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Historia konkursu liczy już 61 lat, a zgłoszenia spływają z całego świata. W tym roku reprezentanci 57 krajów zgłosili 5200 produktów. Jury składające się z 41 specjalistów (projektantów i dziennikarzy) wybrało spośród nich te, które wyróżniają się wyglądem i jakością wykonania.

W gronie nagrodzonych znalazła się cała linia wibratorów G5 firmy Fun Factory. Zostały one docenione za design, innowacyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość i dbałość o ekologię. Wibratory przykuwają uwagę żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami, ale klucz do sukcesu leży w ich konstrukcji.

Wykonane są z bezpiecznego silikonu medycznego z wykorzystaniem opatentowanej technologii FlexiFUN, dzięki której zabawka dopasowuje się do ciała i jego ruchów. Bardzo elastyczny materiał pozwala na wykorzystanie w wielu różnych pozycjach, dopieszczając miejsca erogenne, takie jak punkt G, A i P. Wibratory wprawiane są w ruch poprzez mocny silnik, a czasami nawet dwa, jak w przypadku Lady Bi i Miss Bi – umieszczone w strategicznych miejscach do sprawiania przyjemności. Całością zabawy zarządza elegancki panel sterowania pozwalający wybrać ten najlepszy z 12 programów stymulacji i wibracji.

Do linii G5 należą Patchy Paul, Tiger, Big Boss, Moody, Miss Bi, Lady Bi.

To nie pierwsza taka nagroda na koncie Fun Factory. W 2008 r. przypominający konika morskiego wibrator Delight marki Fun Factory otrzymał główną nagrodę Red Dot Award jako pierwszy w historii gadżet erotyczny nagrodzony za design. Kilka lat temu niemiecka marka zaczęła również współpracę z artystą Karimem Rashidem. Projektant stworzył Mr Pink, czyli smukłe dildo w jego ulubionym, różowym kolorze, a następnie zaprojektował wygląd stacjonarnych butików erotycznych Fun Factory, przypominających klasyczne design concept stores lub galerie sztuki nowoczesnej.