Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Pulsator i wibrator w jednym

Pulsator i wibrator w jednym

Jesteście gotowi wystrzelić ponad stratosferę wprost w intensywną przyjemność, która zaćmi wszystko to, co przeżyliście w seksie do tej pory?

Rozszerzajcie swój seksualny wszechświat dzięki Bi STRONIC FUSION, przełomowej zabawce, która pulsuje, wibruje, drży i daje Wam to, czego zawsze pragnęliście!

Bestsellerowa linia STRONICÓW tylko się ulepsza, dzięki nowemu designowi, który łączy pulsowane, które kochamy z intensywnym wiratorem zewnęrznym. Jedyna zabawka, która da waginie to, czego potrzebuje: nacisk i ruch w środku oraz wibracje na zewnątrz. Bi STRONIC FUSION daje Ci dwa sposoby na zabawę: pulsator w korpusie i wibrator w wypustce na zewnątrz. Płytkie rowki biegną w poprzek korpusu i stymulują wrażliwe wejście do pochwy podczas pulsacji. Delikatne wybrzuszenie na szczycie gwarantuje doskonałą stymulację strefy G i prostaty.

Bi STRONIC FUSION oferuje najsilniejszy silnik w wypustce zewnętrznej – żadna zabawka na rynku nie oferuje takiej mocy!

Wypustka jest elastyczna i pozwala łatwo sięgnąć łechtaczki lub pieścić perineum. Silikonowe skrzydła po każdej stronie wypustki drgają, pieszcząc wargi sromowe, podczas kiedy wibrator opiera się o łechtaczkę. Bi Stronic posiada funkcję blokowania panelu sterowania, ale też zapamiętywania ustawień! Od teraz będziesz mógł wrócić od razu po włączaniu do tego trybu, który najbardziej kochasz!

Bi STRONIC FUSION to pulsator i wibrator w jednym – zabawka dla najbardziej wymagających kobiet, które wiedzą czego pragną i jak mocno tego pragną. Idealne rozwiązanie dla wielbicielek Stronica, którym brakowało ulubionych wibracji, tam gdzie one być powinny.

Wybierz swój kolor i kupuj!