Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Stronic Petite

Kochasz nowe seksualia, a nasza technologia przykuwa Twoją uwagę? Nie miałaś odwagi sięgnąć po pulsator?

W takim razie Stronic Petite może być odpowiednią zabawką dla Ciebie. Nasz najmniejszy i najlżejszy pulsator zapewnia zabawę bez użycia rąk. Dodatkowo, zwężająca się końcówka jest łatwa do włożenia, bryka bardzo niesfornie, co czyni ją świetnym pierwszym pulsatorem, ale też ideałem dla kobiet, które kochają niezobowiązujące zabawki erotyczne.

W zależności od nastroju, możesz użyć tego bardzo cichego trybu delikatnej pulsacji, po szaloną sesję pulsującego ruchu w tę i spowrotem! I to bez użycia rąk. Co z nimi zrobić w trakcie? Będziesz doskonale wiedziała, co z nimi zrobić, ale czytaj dalej, to może coś Ci podpowiemy!

CELUJ W TWOJE GORĄCE PUNKTY

Delikatnie stymuluj zewnętrzną część łechtaczki, poczuj pulsację przy otwarciu sromu, przesuwając końcówkę wzdłuż warg sromowych. Nawiasem mówiąc, Twój STRONIC PETITE jest wodoodporny — przywitaj się z mokrym soloseksem – podczas kąpieli lub prysznica!

DWA RAZY INTENSYWNIEJSZY ORGAZM

Połącz bezdotykowe pchanie STRONIC PETITE ze stymulacją zewnętrzną łechtaczki, za pomocą rąk, lub wibrującej zabawki, a będziesz cieszyć się głębszymi, bardziej intensywnymi orgazmami.

RĄCZKI NA KOŁDRĘ…

Ciesz się rytmicznymi pchnięciami bez użycia rąk — w praktycznie każdej pozycji, o jakiej możesz pomyśleć. Nasz najmniejszy i najlżejszy pulsator samoczynnie porusza się tam iz powrotem. Do wyboru 5 prędkości i 3 rytmy.

STRONIC PETITE to pulsator dla kochających lub pragnących mniejsze gadżety. Porusza się tam i spowrotem — nie wymaga trzymania go w dłoni! Sercem tego minipulsatora jest potężny silnik FUN FACTORY otoczony materiałami w 100% przyjaznymi dla ciała. JEST IDEALNY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY STRONIC PETITE A WIBRATOREM?

Przede wszystkim STRONIC PETITE nie wibruje. Zamiast tego dwa potężne magnesy napędzają przeciwwagę wewnątrz, pozwalając temu małemu pulsującemu gadżetowi poruszać się w przód i w tył. Masz do wyboru inspirujący zakres intensywności, od delikatnych pieszczot po mocno rytmiczne pchnięcia. A najlepsze jest to, że zabawka robi to sama — Twoje ręce pozostają wolne, aby robić wszystko, co sprawia Ci przyjemność…

WIEM JAK DZIAŁAJĄ PULSATORY – CO NOWEGO W STRONIC PETITE?

Jak sama nazwa wskazuje, PETITE to najmniejszy i najlżejszy model z linii STRONIC. To sprawia, że ​​jest łatwiejszy w zarządzaniu, łatwiejszy do wkładania, a także pozwala na używanie go w 100% bez użycia rąk!

Pulsator Fun Factory Stronic Petite lawendowy
Pulsator Fun Factory Stronic Petite lawendowy
Pulsator Fun Factory Stronic Petite szmaragdowy
Pulsator Fun Factory Stronic Petite szmaragdowy

CZY SILNIK W TYM MAŁYM WIBRATORZE WBIERAJĄCYM JEST TAK POTĘŻNY JAK W WIĘKSZYCH ZABAWKACH?

O tak jest! Wnętrze tej lekkiej zabawki zawiera ten sam mocny silnik, co wszystkie inne modele STRONIC. Co więcej, STRONIC PETITE to wysokiej jakości produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów w Niemczech i oferuje kilka różnych trybów, które gwarantują inspirację. Z łatwością mieści się w każdej torbie i ma blokadę podróżną — baw się dobrze w drodze! Co więcej, możesz zapisać swoje ulubione ustawienie. Innymi słowy, ta zabawka to naprawdę ZABAWNY produkt pod każdym względem.

BRZMI WSPANIALE, ALE PO UŻYCIU TEGO MAŁEGO CUDA NIE STRACĘ ZAINTERESOWANIA SEKSEM PARTNERSKIM?

Właściwie prawdopodobnie będziesz chciała tego więcej! Ponieważ regularne używanie pulsatora zwiększa krążenie, wrażliwość oraz odczuwanie rozkoszy. Poprawia zwilżenie pochwy i jej responsywność. A to zwiększa twoje ogólne pragnienie seksu — wiemy, ponieważ to właśnie ujawniło badanie z użyciem naszych zabawek STRONIC. A poza tym, kto powiedział, że aby używać STRONIC PETITE, musisz być sama? Wyciągnij swój minipulsator na ekscytującą grę wstępną, połącz rytmiczne podskoki z zabawą oralną — lub czymkolwiek co Was teraz kręci!

Pulsator Fun Factory Stronic Petite lawendowy
Pulsator Fun Factory Stronic Petite lawendowy

CO JEST W ŚRODKU?

Oczywiście do każdego opakowania dołączony jest STRONIC PETITE i kabel do ładowania (bez wtyczki USB). Oprócz tego znajdziesz ulotkę, która wyjaśnia ideę i technologię stojącą za naszym nowym mini pulsatorem i inspiruje do różnych pomysłów na zabawę. Książeczka jest w języku angielskim, zawiera ponadto informacje techniczne oraz ostrzeżenia.

Gdy otworzysz opakowanie, odkryjesz ekscytującą grę „Prawda czy fałsz”, która sprawdzi Twoją wiedzę na temat łechtaczki.

DESIGN I KOLOR

Wyprofilowana powierzchnia została specjalnie zaprojektowana, aby aktywować tysiące komórek nerwowych ukrytych w głębokich warstwach kanału pochwy. Świetnie nadaje się również do masowania zewnętrznej części łechtaczki. Co jest wspaniałe dla nowych użytkowników linii STRONIC: delikatnie zwężająca się końcówka sprawia, że ​​wkładanie jest bardzo łatwe.

Lubisz blask świec, wiosenny aromat kwiatów i ciepłe romantyczne klimaty? W takim razie pokochasz nasz mały STRONIC PETITE w kolorze lawendowym. Słodkim i ujmującym, aksamitnie letnim.
A może kochasz głębokie, bardziej zmysłowe doświadczenia. Uwodzi Cię zmysłowa głębia barw i tajemniczość skrywająca się w kryształach i kamieniach szlachetnych? Zakochasz się w naszym szmaragdowym STRONIC PETITE, który stanie się Twoim intymnym, najbardziej cennym klejnotem.

Szczyt Góry Lodowej

Prawda jest taka, że ​​tylko 18% osób z łechtaczką może osiągnąć szczyt dzięki samej stymulacji pochwy. Większość wymaga dodatkowej (zewnętrznej) stymulacji łechtaczki do kulminacji. Ale, co też jest prawdą: widoczna część łechtaczki to tylko 10% jej pełnego rozmiaru! W rzeczywistości łechtaczka biegnie po obu stronach warg sromowych i głęboko w ciele. I tu właśnie pojawia się STRONIC PETITE. Ta niesamowita mała PULSUJĄCA ZABAWKA może również stymulować wewnętrzne nogi łechtaczki — za każdym razem, gdy się porusza. Faliste kontury na jej powierzchni są idealne do poruszenia tysięcy dodatkowych komórek nerwowych ukrytych w naszej miednicy.

Jeśli kochasz zewnętrzną stymulację łechtaczki, wyobraź sobie, o ile bardziej niesamowite, pochłaniające i intensywne będzie uczucie, gdy stymulujesz całą łechtaczkę – od góry do dołu, z rytmicznym pchaniem w tym samym czasie. Mając wolne ręce, możesz robić, co chcesz….

Pulsator Fun Factory Stronic Petite szmaragdowy
ZEWNĘTRZNIE…

Użyj lubrykantu i używaj STRONIC PETITE zewnętrznie do rytmicznego głaskania łechtaczki. Stymuluj zewnętrzne części łechtaczki, pieszcz wargi sromowe lub masuj otwór pochwy końcówką zabawki.

Pulsator Fun Factory Stronic Petite szmaragdowy
WEWNĘTRZNIE…

Podczas penetracji wewnętrzne nogi łechtaczki są automatycznie stymulowane przy każdym pchnięciu. Ustrukturyzowana powierzchnia silikonowego trzonu dociera do jeszcze głębszych warstw i niezliczonych dodatkowych zakończeń nerwowych.

Pulsator Fun Factory Stronic Petite szmaragdowy
Z KAŻDEJ STRONY…

Połącz pulsację pulsatora bez użycia rąk z zewnętrzną stymulacją łechtaczki — za pomocą rąk lub zabawki. możesz użyć wibratora albo okrąglej końcówki szklanego dilda. Ciesz się jeszcze głębszym, pełniejszym orgazmem — w środku i na zewnątrz!

Z dłońmi rób, co chcesz…

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PULSATORY

WOLĘ WIBRATOR