Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Seks trzyma nas przy życiu – konferencja

Seks trzyma nas przy życiu – konferencja

„Seks trzyma nas przy życiu!” – to hasło nie tylko jest tytułem świetnej książki dla specjalistów napisanej przez Dra Michała Lwa-Starowicza oraz Dr Alicję Długołęcką, w której można zobaczyć kolorowe zdjęcia Fun Factory

jako przykład idealnych gadżetów do pracy z ludźmi zmagającymi się z wyzwaniami w życiu erotycznym, ale też myślą przewodnią konferencji seksuologicznej, na której eksperci rozmawiali o tym, jak ważne dla ludzi jest życie seksualne, jak kluczowe dla nas wszystkich jest to, co określamy jednym prostym słowem seksualność.

Zaproszeni przez organizatora, Centrum Terapii Lew-Starowicz oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, Fun Factory po raz kolejny miało okazję odbyć wiele ważnych rozmów zarówno o gadżetach dla dorosłych, ich użyteczności, jak i Polakach, którzy coraz chętniej sięgają po zabawki erotyczne.

Międzynarodowa Konferencja Rehabilitacja Seksualna „Seks trzyma nas przy życiu” była pierwszą międzynarodową konferencją tego rodzaju w Polsce, jednak w gronie osób, z których niejedna doskonale znała już naszą markę.

Usłyszeliśmy mnóstwo komplementów i czuliśmy się znowu jak wśród dobrych przyjaciół. Dziękujemy szanownym gościom i organizatorom za rozmowy przy kolorowym stole, dużo bardzo ważnej wiedzy oraz za wspaniałe przyjęcie.

Więcej o konferencji tutaj: http://www.rehabilitacjaseksualna.pl/

Organizatorzy o konferencji:

„Patrząc na swoich pacjentów cierpiących z powodu ciężkich chorób, zagrażających życiu lub prowadzących do niepełnosprawności, często zapominamy, że najważniejsze może być dla nich nie „jak długo”, lecz „jak szczęśliwie” przeżyją oni swoje dalsze życie. Aktywność seksualna wpływa na jakość życia i zbliża do radosnych i witalnych aspektów egzystencji. Dlatego warto rozmawiać z pacjentami na temat ich seksualności i przywracać możliwość cieszenia się seksem.

(…) spotkanie z międzynarodowymi i krajowymi autorytetami reprezentującymi różne dziedziny medycyny, klinicystami opierającymi treść swoich wystąpień zarówno na wynikach badań naukowych, jak i na bogatej praktyce i doświadczeniu klinicznym. Zapraszamy do słuchania i dyskusji na temat godności, podmiotowości i poszukiwania radości w życiu naznaczonym chorobą.”

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/1651018768520030/