Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Metamorfoza orgazmu

Metamorfoza orgazmu

Co możesz zrobić, żeby Twój orgazm przeszedł metamorfozę? Jest kilka rzeczy, które warto robić, żeby seks był niezwykły, a orgazmy częstsze.

1. „Useksić” otoczenie

Stwórz wokół siebie seksowną przestrzeń, która zrelaksuje Cię i spowoduje, że będziesz czuła się podniecająca, seksowna i uwodząca – delikatna, gładka pościel, dekoracyjny minimalizm bez zbędnych dodatków, korzystne boczne światło, świece… inspiruj się pięknymi wnętrzami!

2. Traktować swoje ciało właściwie

Orgazm nie sprowadza się wyłącznie do Twoich narządów płciowych. Wypracuj w sobie zwyczaj robienia rzeczy, które sprawiają przyjemność całemu Twojemu ciału – nieważne, czy oznacza to biegi przełajowe, pływanie, branie gorących kąpieli w leczniczych solach czy masaż zapewniony przez Twojego partnera – dłońmi lub gadżetem takim jak LayaSPOT.

3. Ćwiczyć mięśnie Kegla

Wzmacnianie mięśni dna miednicy wpływa na nasze życie seksualne – poprawia wrażenia płynące z aktu penetracji, a przez poprawę kontroli mięśni ma wpływ jakość i intensywność orgazmu.
Jeśli do codziennych ćwiczeń dołożysz aktywność z kulkami SMARTBALLS, możesz spodziewać się szybszych wyników.

4. Stworzyć sobie seksowny rytuał

Odkryj coś, co powoduje, że czujesz się bardziej seksowna – czy jest to noszenie koronkowej bielizny, czy słuchanie określonej muzyki lub sposób w jaki całujesz się z partnerem – włączaj to do gry erotycznej, żeby czuć się gotową i nakręconą na seks.

5. Włączać zabawki erotyczne do zabawy

Mocne, niskie wibracje – tak jak w wibratorze TIGER przeniosą Cię w inny wymiar przyjemności. Jeśli pragniesz więcej za jednym razem, wybierz gadżet taki jak MISS BI, która pozwoli Ci pieścić łechtaczkę i punkt G jednocześnie!

6. Odkrywać nowe „hotspoty” w swoim ciele

Zawsze skupiasz się na łechtaczce? A może spróbować masażu punktu A, znajdującego się blisko szyjki macicy, głębiej w pochwie? Możesz użyć PATCHY PAUL lub LADY BI. Spróbuj też pieścić całą labię – wargi sromowe mniejsze i większe, wzgórek łonowy – używając AMORINO.

7. Ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć!

61% kobiet twierdzi, że masturbuje się 1 raz w tygodniu lub mniej. Jeśli chcesz lepiej szczytować, musisz poprawić tę statystykę i masturbować się przynajmniej 3 razy w tygodniu, akceptując fakt, że jesteś istotą seksualną, a zabawa solo jest cudownym aktem samomiłości!

8. Przełamywać rutynę

Zawsze używasz tego samego wibratora, w tej samej pozycji? Uczysz swoje ciało orgazmować tylko w jeden sposób! Przełamuj takie zwyczaje, zmieniaj je, rozwijaj – żebyś mogła cieszyć się rozkoszą w każdych warunkach!

9. Napinać mięśnie

Szczególnie korzystne jest napinanie mięśni dna miednicy – dzięki temu więcej wrażeń płynie przez Twoje ciało, łechtaczka jest lepiej stymulowana, tak samo jak wejście do pochwy. Oczywiście ważne, żeby nie wstrzymywać powietrza – oddychanie jest kluczowe dla orgazmu!

10. Dać sobie czas!

Przeciętna sesja seksualna trwa około 19,7 minut. Dla większości kobiet nie jest to wystarczający czas, żeby przeżyć orgazm poruszający ziemię! Może zarezerwujecie sobie godzinę lub dwie? Warto to zrobić!