Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

Jak dobrać rozmiar kubeczka

Dylemat zawsze jest ten sam – który rozmiar mam wybrać? W Fun Factory masz do wyboru trzy zestawy Fun Cup.

FUN CUP Fun Factory mały A Mniejszy, świetny na lżejsze krwawienia, sztywniejszy silikon dla lepszej kontroli podczas zakładania mniejszego kubeczka.

FUN CUP Fun Factory duży B Większy, świetny na intensywniejsze krwawienia, delikatniejszy silikon, który idealnie pasuje i utrzymuje większą ilość krwi, bez uczucia rozpychania.

FUN CUP Fun Factory mix (1 ROZMIAR A & 1 ROZMIAR B) Nie musisz wybierać rygorystycznie jednego rozmiaru! Możesz skorzystać z obu – zakładając jeden na dni bardziej obfite lub drugi, kiedy krwawienie słabnie. Podczas testów 80% użytkowniczek FUN CUP zdecydowało, że stosowanie podczas okresu 2 kubeczków w różnych rozmiarach to najlepsze rozwiązanie.

Ponieważ ciała są różne, nie ma sztywnej zasady co do znalezienia Twojego idealnego rozmiaru. Rozmiar może też się zmieniać – zależy czy jest to „lżejszy” czy „obwitszy” moment okresu. Generalnie kubeczki o rozmiarze A będą idealne dla początkujących, osób poniżej 30 roku życia, tych, które mają krótsze pochwy. Rozmiar B będzie pasował osobom powyżej 30 roku życia, tym, które rodziły dzieci waginalnie. Jeśli nie jesteś pewna, co sprawdzi się dla Ciebie, wybierz zestaw FUN CUP Fun Factory mix, żeby rozpocząć przygodę z kubeczkiem menstruacyjnym. Niezależnie od rozmiaru FUN CUP w opakowaniu znajdziesz unikalną torebkę antybakteryjną która skryje FUN CUP i pozwoli zabrać go na każdą eskapadę, o jakiej zamarzysz.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? OBEJRZYJ NASZE FILMY!