Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

Miss Bi i Lady Bi – damy nie od parady!

Fun Factory kocha swoich klientów i kocha zaskakiwać! Teraz wachlarz propozycji rozszerza się solidnie o wibratory, które mają dwa niezależne silniki, te skierowane są szczególnie do kobiet…

Do znanej już fanom marki małej Miss Bi dołącza niezwykła i smukła Lady Bi, która dokładnie jak jej mniejsza siostra doskonale odpowiada na potrzeby kobiet. Doskonała w kształcie idealnie pieści strefę G, sięga głęboko do waginy stymulując strefę A kobiety wymagających, a długą strzelistą wypustką celuje prosto w łechtaczkę każdej pragnącej szczytować lepiej i mocniej kobiety.

Lady Bi i Miss Bi to wibratory o jakich kobiety marzą. Delikatny gładki silikon, piękne kolory i zmysłowe, idealnie zaprojektowane kształty to tylko najbardziej rzucający się w oczy początek.

Obie zabawki porywają, bo mają dwa niezależne silniki!

Jeden przycisk na panelu stymuluje wypustkę łechtaczkową, a drugi korpus wibratora. Oba działają niezależnie, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie, dopasowane do Twoich potrzeb. Ulubione ustawienie możesz zapamiętać przytrzymując dłużej przycisk FUN, aż pozostałe guziczki zamrugają dwa razy.

Jeśli wolisz krótszą, grubiutką i dobrze wyprofilowaną Miss Bi, wejdź tutaj i wybierze spośród trzech kolorów: