Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

Centrum Zawiadywania Rozkoszą

Coraz więcej uwagi popularnych mediów skierowanych jest, całkiem słusznie, na łechtaczkę.

Coraz więcej osób rozumie, że stymulacja tego narządu jest niezbędna, żeby osiągnąć orgazm. W jednym z nowszych badań tylko 25% kobiet potwierdza, że przeżywała orgazm wyłącznie przez stosunek seksualny. Wspaniale, że coraz więcej osób rozumie jak ważnym seksualnym narządem jest łechtaczka.

Łechtaczka jest najważniejsza jeśli chodzi o szczytowanie, ale jest też doskonałym elmentem podniecania, stymulowania i pieszczenia. Żołądź łechtaczki ma 8 tysięcy zakończeń nerwowych, podczas kiedy analogiczna żołądź penisa ma ich dwa razy mniej!

Kształt całej łechtaczki to kształt kości obojczykowej – rozgałąziona przypomina ptaka, który ukryty jest w podpbrzuszu i otacza dookoła wejście do pochwy.Jej szczyt – żołądź – może wystawać spod kapturka łechtaczki, który znajduje się u góry warg sromowych. Może, ale nie musi – jest to jednak najbardziej „zewnętrzna” część tego narządu. trzon łechtaczki chowa się pod kapturkiem (przy podnieceniu możemy wyraźnie poczuć jego walcowaty kształt) a następnie wnika w struktury ciała pod kością łonową, rozdzielając się na dwie części na wysokości strefy G (właśnie tak!).

Jeśli chcesz pieścić ją skutecznie, wybierz AMORINO, które swoją fikuśna gumką otacza żołądź i pieści wzdłuż ramion łechtaczki przy wejściu do pochwy.Możesz gumkę skrzyżować, dla silniejszych doznań miejscowych lub zdjąć, jeśli wystarczą Ci pieszczoty żołądzi i wejścia do pochwy przy penetracji.

ODKRYJ JĄ

Jeśli już wiesz, jaki kształt ma łechtaczka, możesz odkrywać ją do woli, wykorzystując najprostszy i najoczywistszy z akcesoriów – żel nawilżający TOYFLUID. Nałóż na palce, dłoń i rozpocznij odkrywanie, przesuwając dłonią po wzgórku łonowym, do kapturka, po wulwie – wokół wejścia do pochwy, wreszcie wślizgując się do środka i dociskając górną część ściany pochwy. Zmieniaj tempo, intensywność nacisku, to łaskocz, do głaszcz, do naciskaj z całej siły. Sprawdź, co jest dla Ciebie najbardziej przyjemne.
Niewielki wibrator jak Little Paul lub genialna LAYASpot bedzie doskonałym partnerem do takich odkryć.

ROZWIBRUJ

Sięgnij po wibrator, żeby dopieścić wewnętrzne struktury łechtaczki. Potrzebujesz czegoś zdecydowanie intensywnie wygiętego, lub grubszego w obwodzie – jak BIG BOSS lu MISS BI, które zapewnią Twojej łechtaczce intensywne mruczące wibracje. Intensywne pieszczoty przy punkcie G (góra wejścia do pochwy, ok 3-5 cm w głąb) mogą spowodować jeszcze intensywniejszy orgazm. Jesteś gotowa na kobiecą ejakulację? Taka zabawa może Cię tego nauczyć!

BAW SIĘ FAKTURAMI

Jest bardzo miło, kiedy jeździsz po łechtaczce paluszkiem – zobacz jak będzie milej, kiedy rozbawisz ją wibratorem ubarwionym fakturami – TIGER, MOODY czy nowe gorące DARLING DEVIL- to gadżety idealne do zabawy wyboiście ognistej, która zakończyć się może jeszcze goręstszą penetracją. Wsuń, wysuń, wsuń, wysuń… i wczuj się w intensywne wrażenia.

NIECH ZABAWKA PRZESUWA SIĘ SAMA

Jeśli zakosztujesz w penetracji i ruchach posuwistych sięgnij po coś znacznie bardziej podniecającego – pulsator STRONIC – który rozpieści Twój punkt G i całą łechtaczkę, poruszając dnem Twojej miednicy w czasie, kiedy rusza w przód i do tyłu. Bardziej naturalnie, bardziej zmysłowo. Wybierz STRONIC DREI jeśli pragniesz intensywniejszych wrażeń na wejściu do pochwy. A jeśli chcesz jednoczesnej przyjemności – na zewnątrz i na punkcie G, koniecznie wybierz BiSTRONIC FUSION!

DODAJ STYMULACJĘ ŁECHTACZKI DO INNYCH ZABAW

Kiedy chcesz czuć bardziej, intensywniej, lepiej – dołącz stymulację łechtaczki do innych zabaw – do klapsów z packą Fun Factory BUCK DICH, seksu na pieska czy masażu erotycznego punktu G – LAYASpot doskonale sprawdzi się w każdej z tych okazji!