Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.

Pierścień Ci to zrobi

Chcesz być dobrze wyposażony? Wyposaż się w pierścień, a nic już nie będzie takie same!

Pierścienie erekcyjne to jeden z najstarszych i najbardziej męskich gadżetów erotycznych. Jego działanie znali już średniowieczni chińscy możnowładcy, którzy dzięki nim mogli zapewnić rozkosz wielu żonom, a dzięki temu utrzymywać haremy nałożnic (chińskie żony mogły odejść od męża, który nie dawał im satysfakcji, więc panowie z Dalekiego Wschodu, bardzo się starali, żeby sprostać wymaganiom własnych haremów).

My nie musimy sprostać haremom kobiet, ale fajnie jest wiedzieć, że jest coś, co wzniesie nasz seks na znacznie wyższy bieg.

Ściskanie

Intensywność działania pierścienia wynika z zaciskania podstawy penisa. Intensywniejsze wrażenia są zdecydowanie atutem zabawki, bo penis lubi być ściskany. Dzięki pierścieniowi jest to możliwe przez cały czas trwania stosunku.

Utwardzanie

Zatrzymanie krwi w penisie powoduje utwardzenie narządu. Będzie to wyraźniej czuć, ale też poprawią się znacznie wrażenia wizualne. Każdy mężczyzna może poczuć się trochę, jak gwiazda porno.

Wydłużanie

Cockring pozwala kochać się dłużej, bo hamuje odpływ krwi z penisa i przedłuża erekcję. Powstrzymuje wytrysk, zwany bardziej naukowo ejakulacją. Jest to podstawowe zadanie cockringu – ma wydłużać erekcję i umożliwiać lepszą sprawność.

Warto dodać, że przedłużona erekcja i powstrzymywanie się przed wytryskiem przez kilka chwil powoduje bardzo intensywne doznania, niektórzy mężczyźni po zdjęciu pierścienia ejakulując przeżywają orgazm tak intensywny, jaki nigdy wcześniej nie był ich udziałem. Dla wielu to wystarczający argument, by sięgnąć po gadżet i włączyć go do swojego stałego repertuaru.

Stymulacja

Przyjmując odpowiednią pozycję erotyczną pierścień może dawać miłe wrażenia partnerce, zapewniając jej dodatkową stymulację. Warunkiem jest naprawdę bliski fizyczny kontakt z postawą penisa, a zapewnić ją możemy pozycją „na jeźdzca” – partner leży, a partnerka siedzi na partnerze. Ruch powinien być ograniczony do poruszania bioder wzdłuż ciała partnera lub ruchów kolistych bioder w możliwie jednej płaszczyźnie, blisko partnera, a nie w górę i w dół na penisie.

Jeśli nie masz jeszcze pierścienia, nie zwklekaj – ten gadżet jeszcze nikogo nie zawiódł, a my możemy śmiało powiedzieć, że polecają go eksperci, seksuolodzy.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!