Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
FUN FACTORY - oficjalna strona i sklep. Made in Germany

ZOSTAŃ INFLUENCEREM – RECENZENTEM – TESTUJ AKCESORIA FUN FACTORY!

Cieszymy się ogromnie, że chcesz dołączyć do Wielkiej Rodziny Fun Factory! Ambasadorzy marki Fun Factory to osoby otwarte na nowe doświadczenia, kreatywne i pozytywnie zakręcone! Wierzymy, że taką osobą jesteś też Ty! Chcesz rozwinąć swój kanał oraz wzmocnić swój wizerunek biznesowy? A może chcesz rozwinąć treści swojego kanału o bardzo nośny aktualnie temat seksualności i zgromadzić kolekcję wartościowych zabawek, stając się ekspertem w tej dziedzinie? Zapoznaj się z naszymi zasadami współpracy.

Marka Fun Factory istnieje w Polsce od 15 lat i jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek erotycznych w kraju i na pewno na świecie. Każda osoba ceniąca zabawki erotyczne zna te akcesoria i wiele osób jest naprawdę ciekawych jak działają oraz jakie opinie mają gadżety niemieckiego producenta. Każda osoba zajmująca się kwestiami seksualności w kontekście przyjemności chce mieć produkty Fun Factory w swojej kolekcji, nie tylko ze względów osobistych ale też wizerunkowych i biznesowych. Influencer, który prezentuje produkty luksusowe i kosztowne ma też szansę na skuteczną komunikację z innymi markami, które kierowane są do klientów bardziej wymagających.

STAŃ SIĘ EKSPERTEM

Z uwagi na nasze doświadczenia, chcemy ułatwić jak największej ilości osób zainteresowanych budowaniem swojej roli jako eksperta w dziedzinie seksualnej przyjemności zdobycie produktów Fun Factory do swojego portfolio. Nasze produkty otrzymasz za darmo i będzie to dowolna ilość oraz rodzaje produktów na jakie się zdecydujesz. Możesz zdobyć nawet CAŁĄ KOLEKCJĘ i mieć dosłownie WSZYSTKIE modele z dostępnych gadżetów Fun Factory. To Ty zdecydujesz jak je ocenisz, liczymy na szczerość, otwartość i Twoją umiejętność wskazania we własnych materiałach dla kogo te gadżety byłyby najlepsze!

TWÓJ TALENT, TWOJE USŁUGI SOCIAL MEDIA

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to określona ilość postów i relacji na wybrany gadżet oraz Twoich materiałów fotograficznych z otrzymanymi akcesoriami Fun Factory, które możemy dodać do naszego portfolio. A to, dla specjalisty social mediów nie powinien być żaden problem! To w końcu Twój talent! Nie musisz mieć ogromnego followingu! Wystarczy, że jesteś osobą autentyczną, pozytywną i otwartą na gadżety erotyczne i chcesz stać się jeszcze poważniejszym graczem na scenie influencerów.

Zasady współpracy Fun Factory z influencerami (osobami współpracującymi)

1) Influencer wybiera produkt
2) Influencer publikuje ustalony materiał (dla każdego produktu oddzielnie posty i relacje (recenzja opcjonalnie)
3) Produkt zostaje w rękach influencera

Aby ułatwić wszystkim współpracę i zapewnić płynność wymiany dóbr – zabawka za czas influensera, opracowaliśmy wygodny system wymiany usług.

SYSTEM WYMIANY USŁUG

Influencer wybiera produkt i płaci za niego zabezpieczenie w wysokości 50% wartości produktu, którą Fun Factory ZWRACA W CAŁOŚCI influencerowi do 7 dni po wykonaniu umówionych postów promocyjnych i przesłaniu informacji o nich do Fun Factory. Tym samym influencer otrzymuje wysokowartościowe produkty w zamian za posty.

Szczegóły:

Influencer zamawia produkty, które chce zrecenzować.

Influencer otrzymując produkt zobowiązuje się do wykonania:

  • 2 postów z produktem, z otagowaniem: @funfactorypl #funfactorypl
  • 2 relacji z produktem, z otagowaniem: @funfactorypl #funfactorypl
  • 3 zdjęć siebie z produktem (do opublikowania przez Fun Factory)
  • Odesłania Fun Factory zdjęć siebie z produktem, linków do postów oraz statystyk relacji.

Influencer dokonuje zamówienia produktów na stronie oficjalnej, wnosząc ze swojej strony CAŁKOWICIE ZWROTNE zabezpieczenie w wysokości 50% regularnej ceny produktów, które wybiera. Zamówienia dokonuje korzystając z jednorazowego rabatu udzielanego przez Fun Factory. Dzięki rabatowi, wnosi wpłatę wygodnie i automatycznie, zamawiając dowolny produkt.

Po opłaceniu zabezpieczenia produkt/y wysyłane są do Influencera. Czas realizacji postów, relacji i zdjęć jest całkowicie zależy od Ciebie! Masz pełną swobodę w decydowaniu kiedy chcesz wykonać działania z gadżetami w swoich social mediach.

Tydzień po odesłaniu nam informacji o zrealizowanych postach i relacjach (z linkami, zrzutami ekranu, fotografiami) Fun Factory na podstawie wcześniejszego zamówienia zwraca Influencerowi kwotę zabezpieczenia za promowany produkt. Produkt lub produkty pozostają własnością influencera.

Rozumiemy, że nie każdy może być gotowy ponosić koszty zakupów akcesoriów, dlatego zabezpieczenie wynosi 50% wartości produktu, a następnie CAŁKOWITY zwrot tej kwoty Influencerowi. Chcemy, żeby wszyscy w tym układzie czuli się docenieni i potraktowani jako poważni partnerzy. Pragniemy też, by każda osoba pragnąca stać się poważnym influencerem nie była odrzucona przez partnerów z powodu tego, że ktoś inny nie wywiązał się ze współpracy.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z FUNFACTORY.PL WYŚLIJ DO NAS E-MAIL NA ADRES: funfactory@funfactory.pl Z KRÓTKIM OPISEM SIEBIE I TYM, JAKIE RODZAJE ZABAWEK CIEBIE INTERESUJĄ ORAZ DANYMI, KTÓRE WIDZISZ PONIŻEJ:

Imię i nazwisko:
Adres zamieszkania:
Kontaktowy nr telefonu:
Adres e-mail:
Data urodzenia:
Nick z Social mediów:
Linki do social mediów:
Strona oficjalna (jeśli istnieje):