Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

SUNDAZE

SUNDAZE to genialna innowacja i prawdziwa nowość wśród zabawe. Nasza nowa technologia Pulse Vibe oferuje Ci cały wachlarz doznań, które stymulują Twoje ciało w niecodzienny sposób.
Dzięki szerokiemu zakresowi stymulacji przez uderzenia, wibracjie i pulsacje,

SUNDAZE pobudza zakończenia nerwowe, których inne wibratory nie mogą i wzmaga przepływ krwi, zapewniając natychmiastowe podniecenie.
Wszystko to, co robi i jak pracuje SUNDAZE zaprasza Cię do spędzania czasu na odkrywaniu, poszukiwaniu i poznawaniu, co prowadzi do pełniejszych orgazmów i ciągłego odkrywania

swojego ciała bez cienia nudy czy przyzwyczajenia.
Krótko mówiąc: SUNDAZE to spokojna, niedzielna randka z przyjemnością po południu. Nie ma planów, tylko czysta rozkosz i odkrywanie.

„Sundaze” to uczucie odprężenia i otwartości, oszołomienie Słońcem, które podgląda Cię kiedy zajmujesz się tylko sobą. To chwila dziejąca się wtedy, kiedy masz do dyspozycji długie, leniwe niedzielne popołudnia. Kiedy po raz pierwszy poczuliśmy klimat SUNDAZE, wiedzieliśmy, że tak to musimy nazwać. Z piętnastoma różnymi rodzajami stymulacji do wyboru, ta zabawka po prostu błaga, aby bawić się nią godzinami, podczas gdy odkrywasz wszystkie możliwe sposoby, aby poczuć się bosko

CO WYRÓŻNIA SUNDAZE?

To nie tylko wibrator: to PULSOWIBRATOR.

SUNDAZE wykorzystuje opatentowaną nową technologię, aby przejść nie tylko od gwałtownych do dudniących wibracji, ale także do lekkiego uderzania, które podnieca i nakręca, pulsujących i głaszczących ruchów oraz masażu bez użycia rąk, do stymulacji wewnętrznej lub zewnętrznej. Ten pulsujący wibator jest dobry dla ludzi delikatnych i wrażliwych, jak również dla miłośników mocy. Dosłownie nigdy wcześniej nie czułeś czegoś takiego i to jest absolutnie niesamowite.

Jako bonus możesz zapisać swoje ulubione ustawienie pobudzenia, więc SUNDAZE zaczyna się od niego za każdym razem, a jeśli przypadkowo wyłączysz zabawkę podczas zabawy, po prostu włącz ją ponownie w ciągu 15 sekund, aby powrócić do tego samego ustawienia.

CZY MOGĘ SIĘ UZALEŻNIĆ OD SUNDAZE?

Wręcz przeciwnie! Wibratory z natury nie tworzą nawyków; po prostu ludzie używają ich w ten sam sposób, w tym samym miejscu, w kółko, za każdym razem. Ten pulsujący wibrator zapewnia tak wiele sposobów zabawy, z tak wieloma różnymi rodzajami wrażeń, że nie grozi ci przyzwyczajenie się do zabawki. W rzeczywistości ustawienia SUNDAZE zwiększające pobudzenie przygotowują Twoje ciało do dobrego samopoczucia w dowolny sposób, z zabawką lub bez niej! Po jej użyciu seks z partnerem wydaje się bardziej intensywny, a nie mniej.

CZY MOGĘ UŻYWAĆ TEJ ZABAWKI Z PARTNEREM?

Absolutnie tak! SUNDAZE to szczególnie świetna zabawka dla kogoś, kto chce zbliżyć się z partnerem w zabawie lub kto zauważył zmianę w swoim pobudzeniu z powodu wieku lub stresu. Wypróbuj ustawienia uderzeń i pulsowania, które pomagają obudzić zakończenia nerwowe i zwiększyć przepływ krwi, sprawiając, że czujesz się bardziej pobudzony i wrażliwy na doznania.

POCIERANIE

Pozwól sobie na rozpustne pieszczoty, od delikatnych do mocniejszych. Głaszcz łechtaczkę, wykorzystuj pulsacje i uderzenia, sprawdź, jak działa wibracja…

BEZ UŻYCIA RĄK

Wystarczy poduszka, a Twój SUNDAZE rozpieści Cię zupełnie uwalniając Twoje dłonie. Poczuj wolność!

ZABAWA W WANNIE

W pełni wodoodporny pozwoli na miękkie zanurzenie się w cieple wanny. Pielęgnuj swój orgazm w trakcie pielęgnacji skóry 😉

To coś więcej niż tylko wibrator. Pulsuje, uderza, furczy, trzęsie się i drga. Daje Ci wrażenia, jakich wcześniej nie było… i dociera do zakończeń nerwowych, do których żaden inny wibrator nie doszedł. Wszystko po to, by zapewnić natychmiastowe podniecenie, przygotować ciało na głębszy, bardziej satysfakcjonujący orgazm. Wszystko w czasie, kiedy się po prostu bawisz. Bo nie ma nic lepszego niż spędzić niedzielę w łóżku, czując te wszystkie dobre rzeczy.

SUNDAZE stymuluje 3 różne typy receptorów nerwowych. Jak to jest możliwe? Receptory nerwowe reagują na różne rodzaje bodźców. SUNDAZE zapewnia rozmaitość tych bodźców, tak, by dotknąć każdy receptor, który zapewni Ci rozkosz.

UDERZANIE

Komórki Merkla reagują na uderzanie, klepanie, delikatny nacisk dający wrażenie przestrzeni.

WIBROWANIE

Tangoreceptory rozpoznają dotyk i nacisk. Odbierają wibracje.

PULSACJA

Ciałka Ruffiniego to mechanoreceptory, które czują rozciąganie tkanek i ruch, który je powoduje.

„Doznanie Sundaze to czysta namiętność. Tak jak styl, w którym zaprojektowano tę zabawę. Design niemalże figuratywny połączony z elegancką formą, silnymi liniami i prawdziwą zmysłowością. Minimalistyczny, a jednocześnie dość abstrakcyjny, by podniecać wyobraźnię. Delikatne przejścia biegną gładko, zaprojektowane z wielką precyzją dla optymalnego przepływu wibracji, uderzeń czy pulsacji. SUNDAZE w kolorze fuksji to uosobienie świeżości, intensywności i rozkoszy. Kremowa pistacja niesie ze sobą oddanie i totalne zatopienie się w przyjemności, tak pysznej, że nie można jej sobie odmówić. „

– ZESPÓŁ PROJEKTOWY FUN FACTORY

PROSEKSUALNA.PL

NATALIA GRUBIZNA RECENZUJE SUNDAZE

Marka Fun Factory wydaje się mieć dobry rok – latem tego roku wprowadziła na rynek wyginane dilda Limba Flex, a jakiś czas temu do kolekcji dołączył Fun Factory Sundaze – gadżet, który łączy kilka rodzajów stymulacji: wibracje, pulsacje, tarcie i delikatne tapnięcia.

recenzowany gadżet otrzymałam nieodpłatnie w ramach przesyłki PR-owej

Tworzenie wielofunkcyjnych zabawek erotycznych zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Znamy przecież powiedzenie: „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”

(CAŁA RECENZJA TUTAJ…)

WYBIERZ SWÓJ KOLOR:

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PULSATORY

WOLĘ WIBRATOR