Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
FUN FACTORY - oficjalna strona i sklep. Made in Germany

NOS – znaczy NAS

KLIKNIJ I KUP TUTAJ, lub przewiń na dół

LEPIEJ RAZEM

TAKI SEN: Ty i Twój partner w ramionach, wasza przyjemność napędza się nawzajem. Wyjątkowo mocna erekcja, która idzie o krok dalej, dreszcz rozkoszy wędrujący przez łechtaczkę. Podniecenie gwałtownie wzrasta, aż jednocześnie oboje macie orgazm, który sprawia, że ​​widzicie gwiazdy.

Brzmi jak romans? Pewnie. Ale brzmi też, jak byście używali NŌS.

Ten pierścień został zaprojektowany tak, aby ściskać penis w odpowiednich miejscach i drażnić łechtaczkę, dzięki czemu osiągniesz szczyt mocniej niż kiedykolwiek.

POBAWCIE SIĘ

DOJDŹCIE RAZEM

Wybierzcie pozycję, którą oboje kochacie, włączcie NŌS i sprawcie, by podniecenie rosło razem z Wami, a orgazm przyszedł razem.

SEKS ORALNY MARZEŃ

Kształt NŌS-a powoduje, że wszystko jest bardziej ekscytujące, czemu by więc nie dodać go do seksu oralnego?

ORGAZM ZA DOTKNIĘCIEM

Wsuń NŌS wokół kilku palców, włącz go i spraw, by każdy dotyk był jeszcze bardziej niesamowity.

I NIE BĘDZIESZ DOCHODZIŁ PRZEDE MNĄ…

NOWA KLASA PIERŚCIENI ORGAZMICZNYCH

Synchronizacja orgazmów? Nie szukaj dalej niż ta dwusilnikowa zabawka zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do Twojego ciała, do Waszych ciał…

CO WYRÓŻNIA SIĘ W KSZTAŁCIE TEGO PIERŚCIENIA?

W większości wibrujących pierścieni wibrator umiejscowiony jest bezpośrednio na penisie – podniecające dla właściciel penisa, niepraktyczne w pieszczotach łechtaczki. Zaprojektowaliśmy NŌS z myślą o was obojgu. Dwie wibrujące wypustki są wystarczająco długie, aby dosięgnąć łechtaczki i wystarczająco elastyczne, aby poruszać się razem z wami podczas gry. Oznacza to orgazmy bez użycia rąk podczas stosunku! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co sprawia, że ​​kształt pierścienia jest wyjątkowy…

JAK UŻYWAĆ NŌS?

Noś swój NŌS u nasady penisa, gdzie łatwo jest go zakładać i zdejmować, zapewniając bardziej spontaniczną zabawę. Trzymaj zakrzywione wypustki skierowane na zewnątrz, gdzie łatwo będą dotykać warg sromowych i łechtaczki podczas stosunku. Możesz też założyć pierścień na dłoń i pieścić bezpośrednio, aby uzyskać bardziej bezpośrednią stymulację. Diamenty? Phi! Nasz pierścień rzuca na kolana wszystkich i daje prawdziwą rozkosz!

WIDZĘ, ŻE MA CZTERY PRĘDKOŚCI, ALE CO TO JEST USTAWIENIE „FLIRT”?

Pokochasz to. Ustawienie flirtu to pięciominutowa pętla lekko zmieniających się wibracji, które podniecają, nakręcają i powodują, że nie przyzwyczajasz się do jednego typu stymulacji.

CZY UŻYWANIE PIERŚCIENIA NOS JEST BEZPIECZNE?

Tak, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o kilku wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa. Pierścienie typu C działają poprzez spowolnienie wypływu krwi z penisa, co jest całkowicie bezpieczne przez krótki czas i niezdrowe, jeśli robisz to przez zbyt długi czas. Noś tę zabawkę tylko przez około 20 minut na raz. Co ważniejsze, słuchaj swojego ciała: jeśli boli, zdejmij je. Nie używaj pierścieni typu c-ring, jeśli cierpisz na schorzenia układu krążenia i krzepliwości.

Pamiętaj też, że chociaż NOS może powodować twardsze, trwalsze erekcje, nie jest to metoda leczenia! Porozmawiaj ze swoim lekarzem, jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji i trwale chciałbyś coś zmienić.

DESIGN & KOLOR

NŌS jest zaprojektowany dla prawdziwych ludzkich penisów, a nie idealnie gładkich modeli. Dlatego nasz projekt nie jest okrągły – ponieważ Twój penis też nie jest idealnie obły – i dlatego zawiera precyzyjne punkty nacisku na wrażliwe żyły na trzonie. Dodatkowo, bujne wypustki mają rozmiar i kształt tak, aby idealnie uderzały w łechtaczkę, więc ta zabawka daje rozkosz obu stronom.


Który kolor NŌS jest dla Ciebie idealny?


Lubisz elegancję? CZARNY jest klasyczny, zawsze stylowy i daje nam uczucie obcowania z czymś wyjątkowo luksusowym (jak seks, który masz zamiar uprawiać). Czujesz się bardziej zalotny? Piękny głęboki MORSKI kolor zachęca do dzielenia się fantazjami, wypróbowywania nowych pozycji oraz zanurzenia się w zabawie.

Pierścień NOS

Higieniczna torebka do przechowywania

Kabelek USB do ładowania

Instrukcja obsługi z GRĄ DLA DWOJGA!
(wersja po polsku dostępna ONLINE poniżej)

WYBIERZ SWÓJ KOLOR