Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
FUN FACTORY - oficjalna strona i sklep. Made in Germany

ZAPROSZENIE DO OGRODÓW MEA

ZAPROSZENIE DO OGRODÓW MEA:
TWOJEJ OSOBISTEJ ZABAWKI PREMIUM

BEZDOTYKOWY STYMULATOR ŁECHTACZKI MEA

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZABAWKA SSĄCA Z ETUI DO ŁADOWANIA

  • Szczyt osiągnięć w dziedzinie bezdotykowej stymulacji łechtaczki
  • Zmysłowy stymulator z falą ciśnieniową
  • NAJCICHSZY dzięki opatentowanej technologii fali magnetycznej
  • 5 poziomów intensywności i 3 programy stymulacji
  • Doświadcz różnorodnych, wielokrotnych orgazmów dzięki wyselekcjonowanym programom
  • Ekscytująca funkcja BOOST i COOL DOWN
  • Dyskretne ładowanie w luksusowej szkatułce do ładowania USB
  • Odporna na zachlapanie

Z FUNKCJĄ SSANIA

ZE SZKATUŁKĄ ETUI DO ŁADOWANIA

ODPORNA NA ZACHLAPANIE

CZAS ROZKWITNĄĆ

Poczuj ciepły, pieszczący wiatr, odkryj krajobraz falujących wzgórz i oceanów delikatnie pachnących kwiatów. Następnie – zanurz się w czystym, nieskończenie głębokim jeziorze, którego woda faluje aksamitnie na brzegu.


MEA ( łac. „moja” ) to zmysłowy stymulator działający falą ciśnieniową, idealnie stworzony dla Ciebie .

Ułożona doskonale w zagłębieniu Twojej dłoni, gdy twoje palce obejmują jej anatomiczne kształty. Jej aksamitna powierzchnia zaciera granice między zabawką, a ciałem i nagradza wyjątkowo intensywnymi, długotrwałymi doznaniami, które są nie z tego świata.

Świat MEA kręci się wokół Ciebie
i jednocześnie powstaje z Twoich najbardziej zmysłowych marzeń.

MEA – JAK DZIAŁA:

KROK 1

Najpierw delikatnie rozchyl wargi sromowe, odsłaniając żołądź łechtaczki u szczytu Twojej wulwy.

KROK 2

Umieść MEA tak, aby otwór obejmował łechtaczkę. Kontroluj zabawkę kciukiem, palcem wskazującym i środkowym.

KROK 3

Teraz – możesz poruszać się po różnych programach …
i zanurzyć najgłębiej w „Ogrodzie MEA”

OGRODY MEA

TWÓJ WYSOKIEJ KLASY STYMULATOR BEZDOTYKOWY DO ŁECHTACZKI, Z FALĄ CIŚNIENIA

Stymulator z falą ciśnieniową MEA oferuje przestrzeń do rozwoju, wolną od oczekiwań, zasad i presji. W przeciwieństwie do klasycznego stymulatora nakładkowego, to seksualium, uzbrojone w falę ciśnieniową MEA zapewnia rodzaj stymulacji, której nie da się opisać słowami.

CO JEST WSPANIAŁEGO W MEA?

Stymulator z falą ciśnieniową, taki jak MEA, działa z podciśnieniem, więc jest to rodzaj przyssawki łechtaczkowej, która stymuluje łechtaczkę bez jej dotykania. To z kolei zapobiega przestymulowaniu, a także często budzącemu strach „odrętwieniu”. Zamiast tego ssanie wibratora z falą ciśnienia wywołuje zupełnie inny rodzaj stymulacji niż klasyczny stymulator zewnętrzny, a tym samym prowadzi do jeszcze intensywniejszych, trwalszych orgazmów. Wielokrotnych? Zdecydowanie!

CZY MEA MOŻE TYLKO SSAĆ?

O nie, MEA potrafi o wiele więcej! W Programie Intensywnego Orgazmu ulegasz szybkiej, nieuniknionej przyjemności, która prowadzi bezpośrednio do wyzwalającego orgazmu. Z drugiej strony Program Głębokiego Orgazmu prowadzi do szczególnie głębokich doznań, jak gdybyś przeżywała najdoskonalszy seks oralny. W programie „edge” MEA prowadzi Cię na krawędzi maksymalnego możliwego pobudzenia, by w następnej chwili przejść do chwilowego ukojnienia i wychłodzenia doznań, a potem znowu wrócić na samą górę intensywności. Rezultatem jest wyjątkowo intensywny, długotrwały orgazm… albo wiele orazmów. Ponieważ z MEA możesz doświadczyć również wielokrotnych orgazmów.

MEA: INACZEJ NIŻ WSZYSCY

Poddaj się zmysłowemu przyciąganiu stymulatora falowego MEA. Zaokrąglony, rozszerzony otwór naszego stymulatora z falą ciśnieniową delikatnie otacza każdą łechtaczkę – niezależnie od kształtu i rozmiaru. Ponadto opatentowana technologia „Magnetic Wave Technology” wewnątrz MEA zapewnia nie tylko prawie bezgłośną, ale także niezwykle wszechstronną stymulację, która umożliwia nawet wielokrotne orgazmy.

Nie ruszaj się? Nie musisz! Nawet podczas ruchu stymulacja wibratora z falą nacisku nie jest przerywana.

Wreszcie!

MEA oznacza przyjemność bez kompromisów, jest Made in Germany i składa się w 100% z materiałów przyjaznych dla ciała.

Ponadto, w przeciwieństwie do innych zabawek ssących, MEA jest wyposażona w stylową i solidną ładowarkę, która wygląda jak piękna szkatułka. Możesz załadować i przechowywać w niej swoją nową ulubioną zabawkę czysto i dyskretnie, aż do następnego użycia.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS CZYSZCZENIA WIBRATORA FALI CIŚNIENIOWEJ?

To, co ułatwia czyszczenie zabawki ssącej, to fakt, że składa się ona z jednego kawałka. Stymulator bezdotykowy MEA jest w 100% bryzgoszczelny, co oznacza, że ​​można go ostrożnie czyścić wodą. Upewnij się, że woda nie dostaje się do kanału zabawki lub membrany. Ważne jest również, aby nie tworzyć (!) podciśnienia w kanale zabawki i nie używać (!) żadnych pomocy, takich jak np. szczoteczki, ponieważ może to uszkodzić wrażliwą membranę wewnątrz.

Potem: nie zapomnij dobrze wysuszyć stymulatora MEA, ponieważ szkatułka/futerał ładujący nie może mieć żadnego kontaktu z wodą.

O JAKICH DODATKOWYCH FUNKCJACH MEA WARTO WIEDZIEĆ?

Dzięki funkcji BOOST kontrolujesz przyjemność od zera do maksymalnej intensywności stymulacji, idealnej do zmysłowego wzmagania i obniżania podniecenia na życzenie. Gdy osiągniesz szczyt rozkoszy, COOL DOWN pomaga opóźnić odurzające uczucie po orgazmie i – zrelaksowany nowy początek. MEA AUDIO SUPPORT zapewnia orientację podczas surfowania po programach: między programami słychać subtelny sygnał dźwiękowy oraz podwójny sygnał dźwiękowy na początku i po każdym rytmie.

PODOBA MI SIĘ ELEGANCKA SZKATUŁKA DO MEA.
CZY ONA PEŁNI JAKĄŚ FUNKCJĘ?

Dobre pytanie, bo czy my kiedykolwiek wymyśliliśmy coś, co „tylko” dobrze wygląda? Etui na zabawki MEA w kształcie muszli jest przeznaczone nie tylko do stylowego, czystego przechowywania stymulatora ciśnieniowego MEA, ale służy również jako elegancka i dyskretna stacja ładowania. Aby naładować stymulator ciśnieniowy MEA, umieść ją w szkatułce i podłącz kabel do portu USB.

Serce MEA natychmiast zacznie bić: migająca dioda LED na zewnątrz wskazuje, że zabawka jest ładowana.

NOWOŚĆ: DODATKOWE FUNKCJE

PRZYCISK WZMOCNIENIA

Dodaj sobie moc! Dzięki wbudowanej funkcji BOOST możesz przejść do maksymalnej intensywności swojej nowej zabawki ssącej za pomocą jednego naciśnięcia przycisku i równie szybko wrócić do startu. Idealny dla wszystkich, którzy kochają „edging” oraz pełną kontrolę nad rozkoszą.

PRZYCISK SCHŁADZANIA

Po co się zatrzymywać, kiedy przeżywasz to, co jest najpiękniejsze? Po orgazmie funkcja COOL DOWN MEA pomoże Ci się zrelaksować i przedłużyć ten niezrównany, boski stan. Dzięki temu wracasz do ogrodów MEA z radością i przyjemnym wyczekiwaniem na nowe doznania.

WSPARCIE DŹWIĘKU

Płynnie sterujesz przez pozornie nieskończoną różnorodność programów. Subtelny podwójny ton ułatwia orientację jako wsparcie dźwiękowe między odpowiednimi ustawieniami, a tym samym wspiera śledzenie nawet bardzo małych zmian prędkości i intensywności.

DOSKONAŁY PROJEKT

Odkryj projekt, który zaciera granice między akcesorium a ciałem. 

Powiększony, zaokrąglony otwór delikatnie obejmuje każdą łechtaczkę i kieruje siłę ssania do najwrażliwszego punktu. 

Dzięki organicznemu kształtowi i delikatnym krzywiznom możesz trzymać MEA w zrelaksowany sposób, jednocześnie z łatwością poruszając się po różnych programach (z zamkniętymi oczami). Trzy wypukłe przyciski ułatwiają intuicyjne sterowanie.

Nowość: po sesji, MEA wtula się w stylowo zaprojektowaną ładowarkę – szkatułkę,
ukryta przed wścibskimi oczami, zawsze gotowa na dalsze zmysłowe ekscesy.

OPAKOWANIE: MEA

Kupując stymulator z falą ciśnieniową MEA otwiera się przed Tobą piękny, zmysłowy ogród doznań. Ale zanim to nastąpi, najpierw otwórz wysokiej jakości opakowanie swojej nowej zabawki ssącej. Oprócz MEA w wybranym przez Ciebie kolorze, w środku znajdziesz eleganckie etui na zabawkę ze standardem ładowania USB-C i wyświetlaczem LED, a także kabel ładujący w kolorze Twojej zabawki. Inspirująca broszura prowadzi cię za rękę, pokazuje różne programy i w ten sposób wprowadza w uwodzicielski urok „Ogrodu MEA”.

MEA – WYPRODUKOWANA W NIEMCZECH

Podobnie jak wszystkie zabawki FUN FACTORY, MEA również pochodzi z naszego własnego zakładu produkcyjnego w Bremie nad Wezerą . Dlatego zanim MEA trafi do Ciebie, została ona wyprodukowana, przetestowana i zapakowany przez nas w północnych Niemczech. Krótkie odległości i kontrolowane wsparcie w procesie produkcji zapewniają najmniejszy możliwy ślad CO2 i wyjątkową jakość. Co więcej: każdy stymulator z falą ciśnieniową MEA wykonany jest w całości z materiałów przyjaznych dla ciała, takich jak nasz aksamitny silikon, a opakowanie jest wykonane z materiałów w 100% nadających się do recyklingu – dla bezkompromisowej przyjemności.