Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…

ŁECHTACZKA EDUKACYJNA

Wszyscy zdajemy się rozumieć, jak jest ważna, jaką rolę wiedza o jej istnieniu pełni w życiach seksualnych ludzi na całym świecie. Pochylamy się nad nią, bo jest nieduża, ukryta przed wzrokiem, a jednak potężna i potrzebna. Żeby odpowiednio edukować kolejne pokolenia osób o jej istnieniu potrzebne są wartościowe materiały, które pozwalają łatwiej przekazać to, co mamy na myśli. Nie każdemu wystarczają rysunki czy diagramy! Jesteśmy przekonani, że…

EDUKACJA POTRZEBUJE ŁECHTACZEK!

Dlatego uruchamiamy ten szczególny program, który pomoże NAM WSZYSTKIM, a w szczególności nauczycielom, edukatorom i terapeutom w naprawianiu nierówności orgazmicznych (orgasm gap), szanowaniu potrzeb i przyjemności kobiet, oddawaniu im głosu, a nie spychaniu ich gdzieś na bok w narracji na temat drugorzędności przyjemności seksualnej w życiu kobiet.

WYPRODUKOWALIŚMY SILIKONOWY MODEL ŁECHTACZKI!

Przygotowaliśmy piękne silikonowe łechtaczki, które pragniemy Wam wysłać, żebyście mogli szerzyć dobre słowo. Mają zbliżony do naturalnych rozmiar, są miłe w dotyku i wesołe. Chcemy, by trafiły w dobre ręce!

DO KOGO KIERUJEMY TĘ OFERTĘ?

Program skierowany jest do edukatorek/rów seksualnych, seksuologów, pedagogów zajmujących się edukacją seksualną, psychoseksuologów, ginekologów czy innych osób, które chcą mówić i uczyć o łechtaczce. Być może jesteś taką osobą. Działasz w edukacji, prowadzisz warsztaty, pracujesz ze studentami lub osobami dorosłymi masz doświadczenie i zasięgi, ktore pozwalają na skuteczną i mądrą edukację. Jeśli tak, MOŻESZ DOSTAĆ SILIKONOWĄ ŁECHTACZKĘ NA WŁASNOŚĆ.

ILE PŁACISZ ZA NASZ MODEL?

NIC.

Zapłacisz tylko za przesyłkę przy odbiorze. Wiemy, że materiały edukacyjne nie są tanie, a robienie ich na własną rękę również nie jest dostępne dla każdego. Dlatego wychodzimy do edukatorów z pomocą i oferujemy łechtaczki w formie naszego wkładu w edukację.

CZEGO CHCEMY W ZAMIAN?

Chcemy, wiedzieć, że przekazujesz solidną wiedzę o przyjemności, pozbawioną ideologii i uprzedzeń. Dlatego oferujemy Ci dodatkowo materiały edukacyjne do wydrukowania i pracy warsztatowej, które wykorzystuje się wraz z NASZYM MODELEM.

Jesteśmy ciekawi, co u Ciebie słychać i jak na naszą łechtaczkę reagują odbiorcy warsztatów!

Zapraszamy Cię do regularnego kontaktu przez dołączenie do naszej bazy EDUKATOR/EK/ÓW oraz listy mailingowej. Do obu dołączysz jednocześnie, wypełniając formularz zgłoszenia.

„Co mam zrobić, by dostać od Fun Factory model łechtaczki?”

  • Wypełnij poniższy formularz podając swoje dane osobowe (nie wysyłamy modeli osobom anonimowym.), byśmy mogli pozostać w kontakcie.
  • Podaj nam informacje o które prosimy (Twoje dane będą u nas bezpieczne), byśmy mogli oferować Ci jak najlepsze materiały edukacyjne w przyszłości.
  • Napisz, w jaki sposób pracujesz, kogo edukujesz i przy jakiej okazji (np. na wykładach, warsztatowo lub podczas pracy terapeutycznej).
  • Jeśli masz stronę www, fanpage, konta w social mediach – podziel się nimi w formularzu wraz z zasięgami, jakie one mają (to dla nas czysto statystyczna wiedza)
  • Napisz jakich informacji spodziewał/a/byś się od nas w kontekście edukacji osób dorosłych lub młodzieży i czym możemy Cię wesprzeć merytorycznie.
  • Pracując z NASZĄ ŁECHTACZKĄ, kierując swoją edukację do dorosłych, taguj nasze konta społecznościowe, podawaj stronę oficjalną (komunikując się z dorosłymi) #funfactorypl #funfactory IG: @funfactory.pl FB: @funfactorypl

  • Łechtaczki będziemy wysyłać sukcesywnie, w zależności od poziomu zainteresowania, dlatego bądź dla nas wyrozumiał/a/y , robimy co się da, by dostarczyć je edukatorom!
  • Pierwszeństwo otrzymania modelu przysługuje osobom, które zajmują się edukacją o seksualności (jak i terapią) przede wszystkim, a praca z seksualnością to ich podstawowa działalność, niepołączona z handlem.
  • Kolor łechtaczki będzie wysyłany losowo.

FORMULARZ

LINK DO MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH NR 1