LAYA nie jest takim zwykłym wibratorem, jakbyście myśleli. LAYA to prawdziwa rewolucja, od chwili kiedy powstała. Zrobiła taką furorę, że firma Fun Factory poważnie rozważała otworzenie odrębnej firmy tylko dla marki LAYA.

Przez dłuższy czas na rynku nie miała konkurencji, aż inni producenci zrozumieli, że nieduża, niefalliczna zabawka w kształcie kamyka jest tym, co kobiety uwielbiają.

W 2016 roku Fun Factory celebrowało 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji zaprezentowało między innymi nową, zupełnie odświeżoną, ale dobrze znaną LAYA II.

Mam przed sobą piękną czarną LAYĘ z linii Black Line. Pierwsze, co przychodzi do głowy to zachwyt nad doskonałością linii i kształtów, po których ślizga się wzrok. Matowy silikon i błyszczące elementy panelu sterowania elegancko kontrastują, choć przecież mają ten sam kolor. To co się wyróżnia, wręcz wyskakuje z tła to przyłącze ładowarki oraz guziki panelu, w tym imponujące czerwone logo Fun Factory, które włącza i wyłącza zabawkę natychmiast.

Nowa LAYA ładowana jest ładowarką magnetyczną Click'n'Charge. Jest też w pełni wodoodporna. Ma mocny, mruczący silnik i bardzo intuicyjny panel sterowania. LAYĘ można zablokować, dzięki czemu przypadkowe naciśnięcie guziczków nie włączy gadżetu, kiedy tego nie chcemy. Gadżet też z powodzeniem można przewieźć w bagażu podręcznym lecąc samolotem - spełnia on wyśrubowane standardy bezpieczeństwa wymagane przez linie lotnicze na sprzęt elektroniczny.

 

LAYA ll Black Line to idealny masażer do całego ciała, który jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na masaż każdemu, kto potrzebuje odrobiny relaksu. Dzięki temu jest to świetny wibrator otwierający na temat gadżetów erotycznych. Doskonały do wspólnej gry partnerów, zmysłowego odkrywania się i poznawania własnego ciała.

LAYA II Black to gadżet doskonale zaprojektowany dla kobiet. Jej kształt idealnie wpasowuje się w kobiecą intymność, wślizguje się pomiędzy wargi sromowe, głaszcze, pieści i rozbudza - serwując wibracje od najdelikatniejszych po intensywne i bardzo stymulujące. Wygodna do trzymania, nieduża, świetnie potrafi ukryć się w damskiej torebce.

LAYA II Black jest ultrakobieca i ultraluksusowa w zmysłowej aksamitnej czerni. Kontrastujące elementy podkreślają barwę gadżetu i jeszcze bardziej zachęcają do pokochania tej pięknej zabawki.