Jedziesz na urlop? Masz wolny weekend na zwiedzanie? Spacerujesz z psem lub pracujesz w ogrodzie? Używaj kulki waginalne, najbardziej popularny wśród kobiet gadżet erotyczny. Twój orgazm znacznie się poprawi! Piszemy o tym co roku, licząc, że świadomość czytelniczek będzie rosnąć i coraz więcej z Was sięgnie po kulki, które staną się nieodłączym ich atrybutem.

 

 

Po co?
Kulki waginalne staną się Twoim największym rekreacyjnym przyjacielem. Zaaplikowane na ok 30 minut – do 2 godzin, na czas spaceru po promenadzie, plaży, lesie czy górach będą ćwiczyć Twoje mieśnie dna miednicy.

 

Jak?
Chodząc z kulkami wprowadzamy ciężkie kuleczki w środku gadżetu w płynny kolisty ruch. Ruch ten wzbudza drgania, a zmiana punktu ciężkości kuleczek powoduje reakcje mięśni dna miednicy – mięśnie zaczynają się samoistnie obkurczać na zasadzie biofeedbacku – tzn automatycznie reagują na stymulację kurcząc się i rozkurczając. To najlepsze ćwiczenie tego obszaru, bez dodatkowego angażowania się czy aktywnego ćwiczenia. Mięśnie ćwiczą się same.

 

Które kulki mam kupić?
Jeśli chcesz zacząć bardzo delikatnie, bo naprawdę boisz się, jak będzie – wybierz najpierw kulkę pojedyńczą, jak SMARTBALL UNO, a potem wymień ją na podwójne SMARTBALLS DUO. Jeśli nie chcesz zwlekać, zacznij od standardowej, podwójnej. Natomiast w przypadku jeśli masz tyłozgięcie macicy lub przeszłaś histerektomię, wybierz wyłącznie kulkę pojedyńczą – tylko taka zapewni Ci komfort.

 

Na jak długo?
Pierwszy raz załóż na kilka minut. Potem wydłużaj ten czas. Ciało musi się do kulek przyzwyczaić, żebyś nie dostała zakwasów w obrębie mięśni dna miednicy – uczucie jest raczej nieprzyjemne, podobne do bólu podcza spierwszego dnia miesiączki. Nie przekraczaj 2 godzin stosowania kulek.

 

 

Jakie będą Twoje wrażenia?
Z pewnością na początek uczucie będzie zaskakujące, będziesz odczuwała pewną ciężkość w obszarze miednicy. Z czasem jednak przestaniesz zauważać ruch kuleczek – nawet do tego stopnia, że żeby je poczuc będziesz specjalnie bujała biodrami, żeby poczuć to, że są w środku. Pochwa z pewnością będzie się nieco zwilżać. Wrażenia nie będą nieprzyjemne, mogą dodać nawet nieco dreszczyku, pod warunkiem, że będziesz mieć dobry humor… Poczuj się piękną i mądrą kobietą pełną seksapilu z powodu, że cwiczysz mięśnie dna miednicy, a zobaczysz jak przyjemny stanie się spacer z kulkami waginalnymi.

 

Na co nie możesz liczyć?
Jeśli Twój nastrój będzie taki sobie, nie będzie Ci rozkosznie, tylko zwyczajnie – raczej nie licz na orgazm w czasie spacerów. Nie musisz też martwić się czy kulki wypadną – nie wypadną.
Jeśli Twoje mieśnie są wysoce rozluźnione, być może założenie ciaśniejszej bielizny będzie rozwiązaniem.


Kiedy i jakie efekty?
Kilka tygodni wystarczy by dostrzec pierwsze efekty, choć oczywiście zależy od osoby, jakie one będą. Zrób test siły mięśni po wakacjach i sprawdź jaka jest poprawa!

 

Czy czeka mnie coś jeszcze?
Oprócz mniejszych objawów nietrzymania moczu, jeśli je już masz możesz liczyć na bardziej emocjonujące efekty – jak na przykład poprawienie się wrażeń w seksie – wejście do pochwy będzie lepiej dociskać penis lub gadżet, a mocne mięśnie dna miednicy rytmicznie kurczone podczas zabawy zwiększają szansę na intensywny orgazm!

 

Jak zrobić test mięśni?
Włóż obrany banan do czystego woreczka lub kondomu. Wsuń do pochwy i spróbuj z całej siły ścisnąć – sprawdź, jaki jest efekt. To samo powtórz po kilku tygodniach ćwiczeń.

 

Jeszcze jedno!
Zapomnielibyśmy o bardzo ważnej rzeczy – namów na ćwiczenia swojego partnera! Są już na rynku kulki dla mężczyzn, które poprawiają sprawność mięśni, jakość erekcji i zwiększają doznania u mężczyzn. B BALLS, bo o nich mowa, to idealne uzupełnienie Twojego kompletu do ćwiczeń!
Czy podejmujesz nasze wyzwanie?

 

 

KLIKNIJ TUTAJ I KUP SWOJE KULKI!