W tym roku mamy dla Was niespodziankę za niespodzianką. W końcu 20-lecie działalności zdarza się tylko jeden raz!

Zima w Fun Factory to sezon podarunków i wyrażania miłości. Na Gwiazdce poczynając, a Walentynkach kończąc...Fun Factory ma dla Was TOYBOX do każdego wibratora powyżej kwoty 380 zł.

 

 

Wy tylko musicie znaleźć okazję i prezent pośród produktów Fun Factory, a my zapewnimy Wam piękny dodatek, pudełko TOYBOX, które będzie nie tylko świetnym opakowaniem prezentu, ale też IDEALNĄ SZKATUŁKĄ NA WASZE ZABAWKI!

Pudełko TOYBOX jest naprawdę duże. Ma długość kartki A4. Możecie się przekonać ze zdjęć, że mieści się z nim dużo zabawek! Pudełko łatwo i sprytnie się zamyka, a wycięcie w boku pudełka pozwala na doładowywanie gadżetu bez potrzeby wyjmowania go na zewnątrz!

Ten piękny TOYBOX nie jest po prostu pudełkiem. Zaprojektowany przez KARIMA RASHIDA, nowojorskiego projektanta, z którym Fun Factory współpracuje od lat przy okazji wyjątkowych przedsięwzięć, jest wyjątkowo malowniczym elementem dekoracyjnym, szczególnie pasującym do jasnych lub pastelowych wnętrz. Stanowić będzie uroczą, nowoczesną dekorację.

 

Proponowane produkty: