Stylowo, elegancko i tak sexy - Fun Factory prezentuje ekskluzywny TOYBAG zaprojektowany przez samego Karima Rashida! Kosmetyczkę tę dostanie każdy, kto tego lata kupi produkty Fun Factory i zapłaci powyżej 300 zł!

Zakupy możesz zrobić na oficjalnej stronie Fun Factory (kliknij tutaj) lub wybranych stacjonarnych sklepach erotycznych (kliknij tutaj)

 

 


 

 

 


 

 

  CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

 

Najgorętsza kosmetyczka tego lata! W rosnących temperaturach otwórz torebkę i pozwól przyjemności po prostu się dziać. Czy to na egzotycznej plaży, czy bliżej do domu - Panie i Panowie będą mogli przechowywać swoje gadżety stylowo i nowocześnie!

 

 

Brema, Lipiec 2016. Tego roku FUN FACTORY obchodzi swoją 20 rocznicę i funduje sobie oraz fanom gorącą współpracę ze światowej sławy projektantem Karimem Rashidem!

Od początku swojej działalności Fun Factory rozwijała swoje produkty łącząc najnowszą technologię z doskonałym designem. Przez lata, raz za razem, Fun Factory sprawiało nam mnóstwo emocjonujących niespodzianek. Karim Rashid był częścią wielu naszych przedsięwzięć. Stworzył z nami swoją zabawkę Mr Pink, zaprojektował znany na całym świecie Berlin Flagship Store - nasz flagowy butik oraz bardzo szykowny Butik w Monachium.

 

TOYBAG = KOSMETYCZKA = TOREBKA = CO TYLKO CHCESZ!

TOYBAG, czyli kosmetyczka do przechowywania gadżetów erotycznych, to kolejny efekt pięknej współpracy. Nie ważne, czy na szafce w łazience czy piaszczystej plaży, wszystko co ukryjesz w tej torebce będzie bezpiecznie czekało na użycie. To mogą być Twoje zabawki erotyczne, kulki waginalne, ale też akcesoria do makijażu, środki higieniczne, biżuterię... TOYBAG jest nie tylko świetnie zaprojektowany, radosny i badzo "karimowy" - jest też przeciwkurzowy, przeciwbakteryjny i wodoodporny. Jako codzienne niezbędne akcesorium będzie Ci służyć jako wszechstronny piórnik czy kosmetyczka na co tylko chcesz!

 

JAK DOSTAĆ TOYBAG by KARIM RASHID?

TOYBAG Karima Rashida otrzyma GRATIS każda osoba, która dokona zakupu produktów Fun Factory powyżej 300 zł. Promocja trwa przez limitowany okres, aż do wyczerpania się linii torebki.

PROMOCJA DOSTĘPNA BĘDZIE WE WSZYSTKICH DOBRYCH SKLEPACH!

 

 

PODRÓŻ ZMYSŁÓW, ZABIERZ ZABAWKI!

Goręcej, bardziej intymnie, z większym luzem - tak, zgodnie ze statystykami pary naprawdę częściej uprawiają seks podczas letnich dni wolnych. Chętniej też eksperymentują właśnie na wyjazdach niż w domach! Lato 2016 będzie naprawdę niezapomnane, jeśli zabierzesz swoją ulubioną zabawkę. Wszystkie wibratory Fun Factory są w pełni wodoodporne. Niektóre z nich, tak jak Miss Bi czy Amorino mają ergonomiczną wygodną ładowarkę, która uwolni Cię od potrzeby biegania za bateriami, a dodatkowo ich panel sterowania można łatwo zablokować, żeby uniknąć włączania się ich w bagażu podczas podróży.


W tym roku zapakujesz swój wibrator do wesołego i designerskiego TOYBAGU Fun Factory, który potem możesz też wykorzystać jako kosmetyczkę na plażę!

 


Karim Rashid


Karim Rashid nazywany jest gwiazdą POP designu. Rozpoznawalny jest dzięki swoim organicznych, futurystycznych i barwnych projektach. Mając na koncie 300 nagród za projekty i 3000 projektów wykonanych w ponad 40 krajach Rashid jest ikoną designu naszych czasów.

 

 

 

 

SPRAWDŹ LETNIĄ NOWOŚĆ - PASTELOWĄ CAYONĘ oraz INNE PYSZNE GADŻETY FUN FACTORY: