STRONIC EINS okazał się w zeszłym roku na targach eroFAME prawdziwym hitem. Jedyny gadżet, kóry zaskoczył całą branżę erotyczną okazał się też hitem rynkowym.

Każdy chce zobaczyć czym różni się pulsator od znanego już wszystkim wielbicielom gadżetów wibratora. A różni się przede wszystkim w napędzie, który powoduje, że zabawka zamiast wibraować, pulsuje - porusza się samoistnie w przód i w tył.


Wszyscy wpadają w zachwyt, zastanawiając się, czemu nie było tego wcześniej!?
STRONIC robi ogromne wrażenie - zabawka niegrzecznie ożywa w dłoni - skojarzenia są tak absurdalnie nieprzyzwoite, że każdy chciałby zobaczyć go w akcji.

 


Jak się okazuje, rzesze kobiet, które mają okazję bawić się STRONICIEM nie chce już z niego zrezygnować. Gadżet, który daje wrażenia podobne do stosunku, pozwala rozgrzać i stymulować zmysłowo punkt G i zapewniać nam "naturalne" wrażenia staje się ulubioną zabawką kobiet, mężczyzn i par!

Fun Factory proponuje aktualnie swoim klientom nie jeden, a trzy modele STRONICA:

  • STRONIC EINS - pierwszy, podniecający pełnowymiarowy "ogier", który po prostu trafia w sedno.

 

  • STRONIC ZWEI to propozycja dla osób lubiących seks analny - komunikowany w dużej mierze do mężczyzn, jako że kształt zapewnia skuteczną stymulację prostaty.

 

  • STRONIC DREI jest najnowszym wypustem "stajni" Fun Factory - żebrowania charakterystyczne są dla najbardziej cenionych przez kobiety gadżetów, kolory dobrano tak, by zabawka była uniwersalna. Tak też się dzieje - może być z sukcesem używana przez kobiety, jak i mężczyzn. 


Nie wiemy jeszcze, jakie nowe modele pojawią się w lini STRONICów lub też co z niezwykłą technologią zrobi Fun Factory. Czas pokaże - póki co cieszmy się trzema "rumakami erotycznej apokalipsy" :)


 

UAKTUALNIENIE!

Jesienią 2016 roku Fun Factory przedstawiło światu BiStronic Fusion - pierwszy puslator z wypustką wibrującą! 

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZY WSZYSTKIE PULSATORY