Fun Factory zdobywa coraz większą popularność!  W Pytaniu na Śniadanie rozmawiano o Fun Toy Party i konsultantkach zapraszanych na wieczory panieńskie i inne imprezy tego typu, celem wyjaśnienia wszystkich zagadnień związanych z gadżetami erotycznymi.

 W programie nie tylko poruszono zagadnienia związane z imprezami i samą pracą konsultantki. Dużą część wejścia poświęcono na pokazanie gadżetów erotycznych, które mogą nas ośmielić, zachęcić do bliskości i budowania na nowo więzi z partnerem.  Zaprezentowano bliżej Yooo, Fou, kulki waginalne Smartballs, jak również puder jadalny do ciała.  Mówiono też o świecy do masażu. W studio gadżety zaprezentowały się znakomicie (na stole prezentował się zgrabnie elegancki luksusowy Delight, zabawny freeVIBE Ufo, jak również niektóre z kosmetyków Love Yourself).  

 Gadżety były powodem niezwykłego poruszenia, pozytywnie wpływając na energię wszystkich, którzy mogli obejrzeć je z bliska!

 

Fun Toy Party to pierwsza ogólnopolska sieć profesjonalnych konsultantek i konsultantów doradzających w kwestii wyboru gadżetów erotycznych.  Zapraszani na imprezy domowe - Wieczory Panieńskie, babskie combry, urodziny, rocznice czy imprezy walentynkowe (ale też takie bez okazji w gronie przyjaciół) eksperci prezentują niezwykłe zabawki Fun Factory i edukują erotycznie dorosłych Polaków rozwiewając ich wątpliwości czy burząc mity na temat seksualności człowieka. Już teraz konsultanci działają w wielu miastach w Polsce, m.in.  Poznaniu, Zielonej Górze, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, a sieć ciągle się poszerza.