Kiedy słyszymy pulsator, myślimy "przesuwanie". Zapominamy, że przesuwanie pulsatora oznacza niezwykłą możliwość pieszczot bez trzymania zabawki rękami!

Jak można kochać się z pulsatorem? Możliwości jest bardzo dużo! Każdy, kto kupuje pulsator otrzymuje książeczkę, dzięki której może dowiedzieć się co i jak robić, żeby było jeszcze przyjemniej.

My dziś pokażemy Wam kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę...


 

1. Tradycyjnie na plecach

Jak Śpiąca Królewna wyciągnij się na łóżku. Po włożeniu pulsatora zaciśnij nogi, żeby dobrze dociskał punkt G i ciesz się wrażeniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2. Na brzuchu

Przy tej pozycji również złącz nogi. Szczególnie cudownie będą się czuć wielbicielki stymulacji łechtaczki, jeśli jednocześnie będą korzystać z Bi Stronica lub dociśną biodra do gadżetu.
Idealne dla lubiących rozpieszczanie leniuszków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Amazonka

Która z nas nie lubi pozycji "na górze"?! To szczególnie emocjonujący sposób pieszczenia się pulsatorem. Warto mieć mocne uda, żeby tak się bawić, pewne jest jednak to, że skaczący pulsator oparty o materac doskonale dopieści.

 

 

 

 

 

 


 

4. Dodatkowe emocje

Lubisz ekscytujące dodatki, jak filmy erotyczne czy powieści porno? Ta pozycja jest dla Ciebie! Idealna do chwil, w których chcecie całkowicie oddać się rozkoszy ciałem i umysłem! Możesz wykonać seks telefon do ukochanej osoby... Na pewno nie zapomnisz takiej zabawy.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

5. Na dwie ręce

Niby bez użycia rąk, a jednak z możliwością zaserwowania sobie niezwykłych wrażeń! Możesz w trakcie pulsacji dodatkowo się masturbować - pieścić penis (jeśli jesteś mężczyzną) lub łechtaczkę (jeśli jesteś kobietą). Drugą dłonią można trzymać książkę, telefon, tablet...

 

 

 

 

 

 

Wybierz swój pulsator i baw się na całego!

 

 Prosty i klasyczny Eins

Klasyczny i prosty Stronic Eins Ekscytująco żebrowany Stronic Drei  Pulsująco wibrujący Bi stronic Fusion