Im dłużej, tym lepiej...

... mówi wielu partnerów seksualnych. Żeby miłość fizyczna trwała dłużej, żeby erekcja trwała oraz /lub żeby zapobiec przedwczesnemu wytryskowi, zamiast faszerować się niekoniecznie sprawdzonymi środkami, mężczyźni mogą wykorzystać mały, sprytny trik!

Wszystko kryje się w małym gadżecie, który mieści się w dłoni! Pierścienie erekcyjne nakłada się na podstawę penisa w stanie wzwodu. Zaciskając się na podstawie sprawiają, że krew nie może zbyt szybko uciec spowrotem, a erekcja trwa dłużej. Penis staje się twardszy, pozostaje twardy na tyle długo, by stosunek seksualny po prostu był satysfakcjonujący.

Pierścienie erekcyjne Fun Factory dobrane są tak, by pasowały dla każdego. 8ight to pierścień ze szczególnym zastosowaniem - dwa pierścienie w jednym (mniejszy i większy) a do tego wypustka, którą możesz włożyć do "nieużywanego" otworu pierścienia, która będzie naciskać i pieścić łechtaczkę partnerki lub perineum, w zależności od pozycji i od kierunku ułożenia pierścienia.

Pozostałe pierścienie charakteryzują się klasyczną konstrukcją, różnią się konsystencją i grubością, dzięki temu możesz wybrać bardziej elastyczny RAIN lub ciaśniejszy FLAME. Wypustki i zdobienia delikatnie stymulują okolice wejścia do pochwy lub odbytu partnerki/a, zwłaszcza przy spokojnej penetracji.


Nie wiesz jeszcze od czego zacząć wspólną zabawę z gadżetami? Jeśli w Twoim związku seksualnym jest co najmniej jeden penis ;) wypróbuj jeden z naszych pierścieni.