Deszczowy poranek rozchmurzyło spotkanie w jednej z warszawskich kawiarni, w której dziennikarze mogli zobaczyć nową zabawkę Fun Factory: Miss Bi. 


W pysznej scenerii kawiarni smakowicie prezentowały się zabawki, a wszyscy częstowali się pyszną kawą i smaczną domową lemoniadą.

 


Spotkanie poprowadziła Anna Moderska, edukatorka seksualna, konsultantka erotyczna Toypart.pl, nasz ekspert od zabawek. 


Opowiedziała zgromadzonym gościom o tym, kto decyduje o kształcie współczesnych zabawek i dlaczego tak się dzieje, dlaczego w ogóle producenci tak "wydziwiają" z kształtem wibratorów skierowanych do kobiet i że z jednej strony stoi za tym moda, z drugiej (zwłaszcza jeśli chodzi o prekursorów w branży producentów, którzy postawili na różnorodność form) całkiem logiczne wytłumaczenie związane z fizjologią kobiecej rozkoszy.

 

Najnowsza zabawka Fun Factory ma kobiecą nazwę, kobiecy kształt i kobiecy niezłomny charakter - a do tego jest doskonale zaprojektowany do kobiecych potrzeb.

Miss Bi jest rozmiarów miniwibratora. Do tego wszystkiego jest doskonale wyprofilowana - ma idealne krzywizny, które uderzają bezpośrednio w strefę G pełną parą. A oprócz tego, bardzo duża wypustka, która pieści łechtaczkę w sposób bezpośredni i intensywny. Wśród zabawek Fun Dactory do tej pory tylko Tango pozwalał na tak dokładne pieszczoty tej strefy. Zaostrzona końcówka idealnie pieści strefę G, celując w sedno, a giętka wypustka stymuluje łechtaczkę na zewnątrz. Razem tworzą doskonale wyprofilowane urządzenie, które jak dłoń kochanka lub jego zwinne palce pieszczą to, co trzeba. Gabaryty podstawy przy uchwycie przypominają duże wibratory, więc daje doskonałe uczucie wypełnienia.

 

To co Was oszołomi to DWA SILNIKI którymi sterujemy niezależnie przy pomocy dwóch różnych przycisków. Każdy ma trzy prędkości i trzy tryby wibracji - to dość, żeby oszaleć z rozkoszy. Jeśli jakiś układ pieszczot i wibracji będzie nam odpowiadał, wystarczy przytrzymać dłużej czerwony przycisk i VOILA! Mamy zapamiętany tryb, który będzie nas rozpieszczał kolejnym razem, zaraz po włączeniu.

 

Wibrator ma blokadę klawiszy, jak wszystkie nowe wibratory Fun Factory. Jest w pełni wodoodporny i możesz użyć go w wannie w pełnym zanurzeniu. Ładujemy Miss Bi przy pomocy kabla USB, do którego możemy dokupić ładowarkę sieciową.

 

 

 

W pełni naładowana wystarcza na 30 minut zabawy - silniki pochłaniają dużo energii. Jednak zapewniamy, że to aż nadto, żeby wzlecieć na wyżyny rozkoszy! Będziecie zachwyceni!

 

Jeśli chcesz Miss Bi, nie zwklekaj - wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że będziesz zachwycona! KLIKNIJ W OBRAZEK