Każdy zasługuje na odrobinę. Odrobinę rozkoszy. Odrobinę w sensie rozmiaru - wyłączne. Małe wibratory, są przyjemnie kompaktowe, ale ekstremalnie podniecające. Mali przyjaciele w wysokim stopniu dyskrecji.

Dlatego, że czasem chcesz zatrzymać kilka sekretów tylko dla siebie.

Mini Wibratory - mali przyjaciele do dużych wrażeń

Ci mali zabawni towarzysze zabawy zwracają na siebie uwagę nie tylko niewielkim rozmiarem, ale też niezwykłymi kształtami.

Mini Wibratory świetnie sprawdzają się dla osób bardziej nieśmiałych, może początkujących? Rozmiar mini wibratorów rozciąga się od 5 do 17 centymetrów. Możesz dostać zabawki niewiele większe od szminki, oraz takie, które są prawie tak duże jak wibratory pełnowymiarowe.

Zwykle małe wibratory kosztują taniej niż ich większe, bardziej wyszukane technicznie modele. To powoduje, że wiele kobiet decyduje się na nie właśnie z tego powodu.

Dużo zabawy w małym pakiecie

Małe wibratory z Fun Factory występują w najrozmaitszych kształtach i kolorach, a wykonane są w 100% z medycznego silikonu.

Jeśli chodzi o poziom stymulacji, nie ustępują swojemu większemu rodzeństwu. Mają jednak zasadniczą zaletę, ze swoim rozmiarem mogą być transportowane, zabierane w dowolne miejsce, choćby w damskiej torebce - idealne do spontanicznej zabawy podczas wyjazdów.

Wodoodporne wibratory Fun Factory w lini MINI łączą zalety dużych wibratorów w wygodnym, komfortowym kształtem. Są praktyczne i nieduże, ale zapewniają dużo wrażeń. Doskonale pieszczą łechtaczkę i inne strefy erogenne kobiet, ale też mężczyzn, którzy zdecydują się je użyć.

Małe wibratory dostępne są zarówno w wersji na baterie, jak i na ładowarkę. Wszystkie są wodoodoporne i uzbrojone są w ciche, mocne silniki, które obiecują podniecające chwile w każdych okolicznościach. Szczególnie podczas kąpieli.

Wibrator otyinalnie wymyślono po to, żeby leczyć kobiety z histerii. Czy nadal by działał? Cóż, chociaż cała historia histerii wywołuje w nas lekki uśmiech rozbawienia. Jednak prawdą jest, że dobry masaż jeszcze nikomu nie zaszkodził ;)