Gdyby wskazać na mapie Polski najcieplejsze rejony, południowy zachód byłby takim miejscem - tutaj zimy zawsze są łagodniejsze, a wiosna wita wszystkich nieco szybciej niż w innych częściach kraju. Być może dlatego właśnie sieć sklepów LUNA ma taką atmosferę oraz takie podejście do zmysłowości, seksualności i erotyki.
I chociaż pracownicy sieci mówią, że siłą sklepu jest nieustanne poszukiwanie nowych, oryginalnych gadżetów i artykułów z najwyższej półki, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, a cotygodniowe dostawy gwarantują największy wybór asortymentu oraz szeregu nowości dostępnych tylko w LUNIE, my wiemy, że największym atutem wszystkich sklepów tej księżycowej sieci jest znakomita obsługa...

Wystarczy popytać klientów sklepu:
„Obsługa to największy plus tego miejsca. Panie są miłe i przede wszystkim kompetentne, naprawdę potrafią doradzić i sprawić, że człowiek się rozluźnia i czuje swobodnie. Ciekawe czy przechodziły jakieś kursy??? Taka jest prawda, że w sex shopach obsługa jest niezwykle ważna. Polecam:):):)”

 

Panie nie tylko są miłe i kompetentne - znakomicie potrafią wsłuchać się w potrzeby klientów i idealnie doradzają z zakupami. Wszyscy zadowoleni kupujący wracają do sklepów LUNA, a my polecamy te niezwykłe punkty w południowo-zachodniej Polsce, których nastrój najlepiej odda ich właścicielka, Pani Agata Dolasińska:

"Jeszcze jakiś czas temu, sex shopy zaliczały się do miejsc, do których większość z nas, Polaków, wstydziła się zaglądać. Baliśmy się myśli, że ktoś mógłby nas tam zobaczyć i pomyśleć o nas źle. Wyobrażaliśmy je sobie, jako tandetne, ociekające różową farbą miejsca, w których zakupy robią tylko ludzie mający problemy ze samym sobą, perwersyjni do granic możliwości. A przecież my tacy nie jesteśmy, nie pasujemy tam. Czas jednak mijał, a wraz z nim zmieniały się nasze przekonania i przyzwyczajenia. Z upływem lat, staliśmy się narodem bardziej tolerancyjnym i otwartym na nowe doświadczenia oraz na dobrą zabawę.Ale czy tak naprawdę kiedyś było się czego obawiać? Jako właścicielka pięciu tego typu sklepów, muszę stwierdzić, że nie ma w nich niczego niestosownego ani bulwersującego. Przecież wszystko jest stworzone przez ludzi dla ludzi. Byleby zachować umiar; -) Każdy z moich sklepów posiada swój jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat, bardzo bogaty asortyment oraz w pełni kompetentną obsługę. Najlepiej zresztą moje słowa potwierdzają każdego miesiąca wieloletni stali klienci, a także rzesze nowych. Bo przecież okazji do zrobienia zakupów w sex shopie jest wiele. Poczynając od gadżetu dla dwojga partnerów, mającego umilić gorącą noc lub dzień;-) we dwoje, poprzez coś tylko dla własnego użytku ;-), na mniej lub bardziej szalonym prezencie np. na wieczór panieński, kawalerski, 18-stkę, imieniny, rocznicę włącznie. Wystarczy mieć fantazję, być wyluzowanym i lubić się bawić. Jeżeli np. nie mamy pomysłu na prezent dla koleżanki z okazji urodzin, pójdźmy do sex shopu. Nie musimy kupować gadżetu typowo erotycznego. Wybór artykułów śmiesznych jest ogromny i z pewnością taki prezent nikogo nie urazi, a dostarczy jedynie salwa śmiechu. Dobra zabawa gwarantowana.

Co się tyczy osób odwiedzających sex shopy, to są to tacy sami ludzie jak ci, robiący zakupy w sklepie spożywczym. Przedstawiciele dosłownie każdego przedziału wiekowego od 18-stki wzwyż ? Posiadający różne zawody i statusy materialne. Nie można ich poznać np. na podstawie wyglądu. Jedno, co ich łączy to chęć i umiejętność dobrej zabawy, pewna bezpruderyjność, otwartość i ciekawość. Jeżeli zatem posiadasz, choć którąś z tych cech, koniecznie musisz odwiedzić jeden z moich sklepów. Z pewnością nie wyjdziesz z niego rozczarowany! "


Warto wspomnieć, że jeden ze sklepów sieci znajduje się, jako jedyny w Polsce, w Centrum Handlowym!!!
Jeśli chcesz odwiedzić skle sieci Luna, w którym znajduje się stand Fun Factory, odwiedź koniecznie EROTIC SHOP w Galerii Piastów w Legnicy.
Legnica , Galeria Piastów ul. N.M. Panny 9 - I piętro
tel. 76 851 20 53