Międzynarodowy Kongres Medyczny "Kobieta i Mężczyzna Zdrowie Reprodukcyjne i Seksualne" to jedno z największych wydarzeń w dziedzinie seksuologii w Polsce. Fun Factory zostało zaproszone do udziału w przedsięwzięciu za rekomendacją Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Profesora Lwa-Starowicza.

Mogliśmy ponownie zaprezentować uczestnikom wydarzenia nowoczesne podejście do erotyki, do gadżetów erotycznych, które są sprzymierzeńcem specjalistów w edukacji ale też kształtowaniu i promowaniu nowoczesnego podejscia do seksu.

Mogliśmy sporo się dowiedzieć o tym, co kryje się w umysłach i ciałach Polaków, ale też przekazać to, co wiemy sami na temat zachowań naszych klientów i ich podejścia do miłości. Eksperci docenili nie tylko aspekt erotyczny marki - chwalili kulki Smartballs oraz stymulator prostaty Duke.

Możemy być dumni z tego, że zaprzyjaźnieni z nami eksperci polecają naszą markę, oraz zachęcają do korzystania z osiągnięć Fun Factory w dziedzinie polepszania własnego życia seksualnego. Jesteśmy przekonani, że to nie jest nasz ostatni udział w Kongresie i z pewnością z dużą przyjemnością pojawimy się na nim znowu.

Wielkim wydarzeniem Kongresu było rozdanie nagród w Farbyce Trzciny oraz uświetniający wieczór koncer Kory Jackowskiej z zespołem. Mieliśmy ogromną przyjemność poznać Korę osobiście i przekazać jej wyjątkowy zestaw zabawek, na który piosenkarka zareagowała ze zrozumiałą dla nas spontaniczną radością i uśmiechem.

 

 


O konkresie od organizatorów:
W dniach 13-14 kwietnia 2012 roku, już po raz drugi, spotkaliśmy się w Warszawie, aby kontynuować międzynarodową debatę medyczną dotyczącą zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego. Za motto Kongresu przyjęliśmy słowa św. Augustyna o miłości i pięknie.
To właśnie na tych dwóch aspektach zdrowia seksualnego skupiliśmy się podczas dwóch dni obrad.
Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem Kongresu, zaprosiliśmy Państwa na sesję poświęconą rekomendacjom Światowego Towarzystwa Seksuologicznego.
Podczas pierwszej sesji seksuologicznej, nasi wykładowcy omówili seksualność w aspekcie interdyscyplinarnym.
W czasie Kongresu staraliśmy się przedstawić Państwu stan najnowszej wiedzy medycznej z zakresu ginekologii, urologii i seksuologii. Druga sesja dotyczyła aktualnych poglądów na: farmakoterapię (w tym farmakoterapię zaburzeń erekcji i kobiecych dysfunkcji seksualnych), antykoncepcję, hormonalną terapię zastępczą oraz leczenie bólu. Kolejna sesja została poświęcona zabiegom chirurgicznym w obrębie narządów płciowych kobiet i mężczyzn, z uwzględnieniem chirurgii estetycznej.
Po krótkiej przerwie, zaprosiliśmy Państwa na sesje tematyczne z: kardioseksuologii, onkoseksuologii (skupiliśmy się na aspektach płodności w przebiegu schorzeń onkologicznych), leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego oraz chorób wirusowych, które są przenoszone drogą płciową.
Pierwszy dzień obrad zakończył się imprezą towarzyszącą w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.
Drugi dzień Kongresu rozpoczęliśmy od omówienia zagrożeń cywilizacyjnych, jakimi są: cyberseks, uzależnienia oraz prostytucja.
Kolejne dwie sesje to: sesja ginekologiczna, podczas której skupiliśmy się na zdrowiu seksualnym od zapłodnienia do porodu, oraz sesja uroginekologiczna (w formie krótkich wykładów typu "update") na temat aktualnych poglądów dotyczących leczenia nietrzymania moczu.
Kongres zwieńczyły warsztaty i sesja poświęcona pięknu ludzkiego ciała, które stworzono dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej oraz warsztaty.
Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w obradach i włączenie się do dyskusji.