Kino jest dla nudziarzy? Niekoniecznie! Kobiece Salony Filmowe ogranizują kino, które porywa, nie tylko filmowo!

Podczas dwóch niezwykłych wieczorów we Wrocławiu i Wałbrzychu w ramach Kobiecych Salonów Filmowych Fun Factory miało okazję spotkać się z ponad trzysetką kobiet, z którymi mogliśmy porozmawiać twarzą w twarz o wszystkim tym, co ma związek z asortymentem firmy w sposób bardziej lub mniej bezpośredni.

Za każdym razem przekonujemy się, że kobiety w każdym wieku chcą rozmawiać o tym, co jest dla nich ważne. O miłości, o związkach. Rozmawialiśmy o seksie, o mężczyznach i kobietach, o tym co nas łączy, co różni. O tym, czego - nawet bardzo dojrzali mężczyźni nie wiedzą o nich i ich potrzebach. Dlatego tak ważne były nasze spotkania - dużo nauczyliśmy się od Pań, mamy nadzieję, że wspólnie z projektem Fun Toy Party byliśmy równie pomocni.


Kobiece Salony Filmowe to przedsięwzięcie żywiołowych i energicznych kobiet. W tym roku Kobiece Salony Filmowe obchodzą cztery lata. Każde spotkanie to niezwykłe doświadczenie, skąpane w magii kina, szeptów, rozmów i śmiechu kobiet w każdym wieku. Podczas obu wieczorów, w których uczestniczyliśmy do dyspozycji Pań był wspaniały bufet pełen smakołyków, wino, znakomita muzyka, a na koniec rozlosowano mnóstwo upominków i nagród.


Fun Factory ufundował gadżety erotyczne - wibrator oraz kulki waginalne Smartballs. Mamy nadzieję, że prezenty okażą się dla Pań przydatne i dadzą im dużo radości. Liczymy też na więcej wspaniałych spotkań w gronie Kobiecych Salonów Filmowych. Dziękujemy Paniom odwiedzającym nasze stoisko, dziękujemy Kobiecym Salonom Filmowym