Cayona to nowy wibrator marki Fun Factory w linii Mini Deluxe. 

Jest to luksusowy wibrator o niewielkich gabarytach, który przenosi nas w świat pastelowych, słodkich kolorów. 

Cała linia przedstawia sie dzięki temu uroczo i dziewczęco, zachęcając do wybrania swojej ulubionej wersji pastelowej.

 

Wygląd

Cayona jest szczególnie uroczym wibratorem, przypominającym w kształcie płatek kwiatu lub... waginę. Tak, dokładnie tak! Jeśli odwrócimy go uchwytem do dołu, widzimy okrągły koralik, i symetrycznie rozchodzące się jakby fałdy, które łączą się u dołu. Skojarzenia są zabawne i seksowne jednocześnie.

Cayona jest wielkości dłoni. Okrągła wypustka zaprojektowana jest, by stymulować łechtaczkę, płatkowate fałdy mają pieścić wargi sromowe. Wygięty korpus podczas penetracji pieści strefę G, a szersza część doskonale dostymulowuje wejście do pochwy.

 

Programy i zasilanie

Cayona jest wibratorem linii luksusowej, więc jest ładowana ładowarką z przyłączem magnetycznym - klasycznym rozwiązaniem Fun Factory, które jest ekologicznym rozwiązaniem. I chociaż Fun Factory daje Wam kabelek USB do każdego swojego produktu na ładowarkę, to poradzisz sobie mając tylko jeden, nawet jeśli masz kilka naszych wibratorów.


Łączna liczba programów Cayony, podobnie jak innych miniwibratorów Fun Factory to 12.
6 z nich jest prostą wibracją o narastającej intensywności, a 6 kolejnych to gotowe programy stymulacji (tzw."melodyjki"). Wibrator uruchamia się na średniej intensywności wibracji. Możesz zmniejszyć jego intensywność klikając (-) lub zwiększać i przejść do programów klikając (+). W każdej chwili możesz wyłączyć wibrator klikając czerwony przycisk FUN. Ten przycisk zresztą też uruchamia gadżet, o czym nie wspomnieliśmy.

 


Higieniczny i wodoodporny

Wszystkie wibratory Fun Factory są w pełni higieniczne i wykonane z wysokojakościowego silikonu medycznego. Nie inaczej sprawa ma się z Cayoną. Wibrator możemy dowolnie używać w wannie, bez trudu też ją umyjemy w ciepłej wodzie z mydłem. Jeśli mamy skłonności do podrażnień, możemy użyć specjalistycznego sprayu Cleaner, który dokładnie odkazi nam zabawkę.

Korzystając z wibratorów Fun Factory warto pamiętać, że przygotowaliśmy dla Was specjalny lubrykant Toyfluid idealny do stosowania z silikonowymi gadżetami erotycznymi. Nie wolno też używać żadnych lubrykantów silikonowych, gdyż mogą zniszczyć nam powierzchnię zabawki. Natomiast smarowidła na bazie tłuszczu mogą uszkodzić niewielkie gumowe elementy zabezpieczające przed wilgocią w panelu sterowania.

 


Dla kogo jest CAYONA

Cayona to wibrator bardzo kobiety, przede wszystkim dla Pań, które uwielbiają piękne, zmysłowe przedmioty i delikatne pastelowo-pudrowe kolory.

Będzie doskonała dla kobiet, które nie zawsze stawiają na penetrację, a szczególnie cenią sobie stymulację zewnętrzną. CAYONA to doskonały wibrator zewnętrzny. Dobrze nawilżona delikatnie prześlizguje się po wzgórku łonowym, łechtaczce i wargach sromowych, idealnie wspomagając masturbację.


Może być też świetnym gadżetem "treningowym" dla Pań, które chcą rozbudzać swoją strefę G i rozpocząć przygodę z kobiecym wytryskiem.