W Warszawie w dniach 21-23 października 2011 roku odbyła się XVI Ogólnopolska Konferencja Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, połączona z obchodami dwudziestolecia PTS. 

W czasie trzydniowej konferencji blisko 160 seksuologów klinicznych, ginekologów, psychologów  i innych specjalistów zrzeszonych w Towarzystwie świętowało jubileusz prezentując i poznając najnowsze trendy w seksuologii.

 

 


Było to wydarzenie ze wszech miar szczególne, zarówno dla uczestników jak i Fun Factory.


Pierwszy raz w historii Polskiej seksuologii producent gadżetów erotycznych miał okazję zaprezentować szerokiemu gronu specjalistów zajmujących się zdrowiem seksualnym swoje produkty, osiągnięcia i filozofię, jaką się kieruje w kreowaniu nowych rozwiązań.

 

 

 Podczas wykładu Fun Factory zaprezentowało gremium specjalistów nowe kierunki w edukacji erotycznej dorosłych oraz możliwości jakie niosą nowoczesne zabawki erotyczne.  Wzbudziliśmy poruszenie i mnóstwo radości u wszystkich, z którymi rozmawialiśmy.


 Możemy z dumą powiedzieć, że każdy specjalista mogący przyjrzeć się wachlarzowi produktów docenił ich wysoką jakość. Wielu ekspertów dostrzegło wysoki potencjał edukacyjny i terapeutyczny produktów.


Zostały one określone jako subtelne ale też zabawne, zachęcające do kreatywności, ośmielające i oswajające. Te oraz inne cechy zabawek Fun Factory są spójne z nowoczesnym podejściem do seksualności człowieka.

 konferencja


Polskie Towarzystwo Seksuologiczne istnieje od 20 lat. Firmowane przez największe nazwiska, takie jak Profesor Lew-Starowicz, dr Wiesław Czernikiewicz, dr Zbigniew Liber, dr, Stanisław Dulko czy dr Andrzej Depko dba o właściwy rozwój seksuologii polskiej, tworząc i promując trendy w tej dziedzinie zgodnie z duchem czasu i najnowszymi osiągnięciami nauki.