20 lat... to dużo? Czy mało? U nas na bogato! Oto 20 faktów o Fun Factory z okazji naszego 20-lecia!

 

 

# 1 W 1996 roku Dirk Bauer i Michael Pahl, młodzi absolwenci politechniki, wspólnie zaprojektowali silikonowe dildo. Tak zaczęła się historia powstania FUN FACTORY - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek erotycznych.

#2 Bauer i Pahl chcieli stworzyć coś, co będzie atrakcyjne wizualnie, bezpieczne dla ciała i będzie stanowić alternatywę do superrealistycznych, nieładnie pachnących zabawek erotycznych w kolorze ciała.

#3 Pierwsze dildo FUN FACTORY nazywało się Paddy Penguin (Pingwinek Przylepka). Nie przewidujemy nagród za odgadnięcie w jakim był kształcie.


#4 Zastanawiacie się, jak w ogóle powstał koncept na tyl i design zabawek Fun Factory? Twórcy marki bawili się Play-Doh i tak powstały Pierwsze pomysły!

#5 W roku 2000 FUN FACTORY na dobre osiedliło się nad rzeką Wezerą w Bremie. Teraz, przygotowując dla Was zabawki, romantycznie gapimy się na wodę za oknem...

#6 W 2008 roku zostaliśmy pierwszym "erotycznym" laureatem nagrody za design przyznawanej do tej pory przedmiotom tradycyjnym. Nagrodzony został nasz Delight, wibrator w kształcie konika morskiego.

#7 Byliśmy też pierwszym producentem wprowadzających zabawki ładowane ładowarką magnetyczną, w pełni wodoodporne. Nazwaliśmy ten system Click'n'Charge. Wiemy, że teraz wielu producentów oferuje Wam zabawki z takim systemem ładowania... Ależ naprawdę, nie ma za co!

#8 No właśnie..jeszcze jeden pierwszy raz: To Fun Factory było pierwsze jeśli chodzi o produkowanie zabawek z bezpiecznego silikonu! Jacy z nas trendseterzy!

#9 Ah... tak przy okazji... wynaleźliśmy PULSATOR - zabawkę, która sama porusza się w przód i w tył, do zabawy bez użycia rąk...

#10 Kochacie kolor różowy. Prawda, nie walczcie z tym. Ten kolor jest naszym bestsellerem na całym świecie.

#11 Lubicie też uprzęże i podwójne dilda... Sprzedaliśmy w minionym roku ok. 20 000 Sharevibe - podwójnego wibrującego dilda.


#12 Być może to zaskakujące, ale sprzedajemy znacząco więcej COBRA LIBRE II (męski masturbator) w Chinach i Japonii niż gdziekolwiek indziej. Dział sprzedaży przekazał, że to z powodu pozytywnego podejścia do zabawek dla mężczyzn w tych krajach. Tak trzymać Chiny i Japonia!

#13 Zabawki FUN FACTORY są projektowane, produkowane i pakowane pod jednym dachem, dzięki czemu jesteśmy jednym z tych producentów na świecie, który ma najniższą emisję dwutlenku węgla w całym procesie produkcji.

#14 Nasze silikonowe zabawki są ręcznie odlewane i nawet ręcznie wykańczane przez wyszkolony personel - nie używamy agresywnych chemikaliów, które miałyby wygładzać powierzchnię silikonu czy usuwać niechciane struktury.

#15 Zabawki 5 generacji (G5) są elastyczne, dzięki czemu możesz wyginać je, odginać, dopasowywać tak, jak chcesz... Nazwaliśmy to Technologią FlexiFUN™ – Niech TIGER, BIG BOSS i spółka powyginają Twój świat!

#16 Nasz wypracowany system recyclingowy zaoszczędza ok. 40 ton materiałów rocznie!

#17 Biura FUN FACTORY wypełnione są dziełami sztuki z silikonowych odpadów powstających w czasie produkcji - robi je wszystkie artysta, który jest naszym pracownikiem - DNS - Dennis Stuckenbrock, Sprawdźcie koniecznie na Facebooku jego profil!  A tutaj oficjalna strona artysty: http://dennisstuckenbrock.com/silicone-art/    

 

 

#18 Nawet nasze opakowania są eco-friendly: wykonane z przetworzonej makulatury, bez użycia plastiku czy kleju. Drukowane są w Niemczech przy użyciu tuszu SOJOWEGO.

#19 Mamy związki zawodowe. Tak!

#20 PATCHY PAUL to nasza maskotka, bestseller numer 1 w Europie. W zeszłym roku stworzyliśmy olbrzymiego dmuchanego Patchy Paula, który majestatycznie wypatruje przepływających rzeką łodzi.

 

 

Wszystkiego najlepszego PAUL! Obyśmy doczekali się kolejnych 20 lat FUN-u!