Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Jak właściwie korzystać z pierścienia dla par NOS

Jak właściwie korzystać z pierścienia dla par NOS

Wydaje nam się, że używasz pierścienia niewłaściwie. Sprawdź co mamy na myśli!

Pierścień erekcyjny wibrujący dla par to od lat wielki sprzedażowy hit. Każda para używająca gadżetów erotycznych zna pierścień i z pewnością go używała przynajmniej raz. Pierścień ma za zadanie wydłużyć czas erekcji utrudniając wytrysk lub uciekanie krwi z penisa, jednocześnie pieszcząc łechtaczkę partnerki w czasie stosunku. Z powodu jednak niewłaściwego korzystania z pierścienia, niewiele par potrafi czerpać z niego maksimum przyjemności.

Wydawało by się, że wystarczy założyć pierścień na penis w erekcji i ruszyć do dzieła… jednak znamy znacznie lepszy sposób na fantastyczne użycie pierścienia!

  1. Długa rozgrzewka

Bawcie się nim przed założeniem – pieszczoty całego ciała partnerki wibrującą końcówką to idealny sposób by ją odpowiednio pobudzić, rozkręcić i przygotować do orgazmu. Poświęćcie temu sporo czasu, nic Was nie goni!

2. Technika Podwajania

Niech Twoja partnerka się położy i rozłoży nogi – usiądź między jej nogami palcami jednej dłoni pieść wulwę, następnie rób masaż joni, drugą ręką masując jej łechtaczkę przy pomocy pierścienia. Wsuń palce do pochwy i skieruj je do góry w stronę brzucha. Ruchem niezbyt szybkim ale zdecydowanym uciskaj strefę G wysuwając palce w ruchu „choć tutaj”, jakbyś chciał unieść partnerkę palcami do góry. W tym samym czasie masuj pierścieniem lechtaczkę, staraj się synchronizować ruchy, żeby przy dociskaniu od dołu następowało dociskanie do łechtaczki części wibrującej pierścienia. Dzięki temu łechtaczka masowana jest dwa razy intensywniej, z dwóch stron – od zewnątrz i od środka – taki masaż jest niezwykle intensywnym doznaniem. *)

3. Ostatni krok – w pełnej harmonii…

Załóż pierścień na podstawę penisa we wzwodzie – niech partnerka na Tobie usiądzie, żeby wyraźnie czuć pierścień na łechtaczce i nie tracić z nim kontaktu – ta pozycja lub pozycja misjonarska, kiedy partner leży na partnerce blisko przytulony i nie odsuwa się zanadto w czasie penetracji pozwalają na cieszenie się tym, co daje pierścień w pełni.

*) Jeśli partnerka dozna orgazmu w trakcie masażu pochwy, cieszcie się tym – teraz możecie też przejść do penetracji i rozkoszować się nią z jeszcze większą przyjemnością!