Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Sklepy: Seksowne Katowice

Sklepy: Seksowne Katowice

Katowice to miejsce, którym wszystkim nam kojarzy się z przemysłem i czerwoną cegłą. Jest to miasto nowoczesne i szczególnie romantyczne w swoim industrialnym klimacie. Dlatego właśnie Butik Loris tak doskonale pasuje do wizerunku miasta.

Zapamiętacie go wizualnie po pierwsze dzięki pięknej ceglastej ścianie. Zatrzymacie się przy pięknym asortymencie, żeby zakończyć zakupy z przekonaniem, że trafiliście do naprawdę solidnego sprzedawcy, który wie co ma u siebie na półkach.

„Skąd pomysł na taki butik w Katowicach?”

Odpowiada właściciel, pan Jarosław: „Akcesoriami erotycznymi handlujemy przez internet od 4-5 lat i zawsze uważaliśmy, że ludzie wstydzą się odwiedzać sexshopy i wolą towar zamówić wysyłkowo. Jednak pomysł na sklep stacjonarny chodził nam po głowach już jakiś czas i któregoś pięknego dnia w ramach walki z nudą odwiedziliśmy 7-8 sexshopów na śląsku i okazało się, że większość z nich jest mocno średnia jeśli chodzi o wybór towaru/klimat/obsługę. Szybko znaleźliśmy wolny lokal przy rynku w Bytomiu (z którego wszyscy z naszej ekipy pochodzimy) i tak powstał Loris. Założenia były proste – robimy elegancki butik erotyczny, który ma łamać stereotyp typowego sexshopu – małego, brudnego, mieszczącego się w bramie. Reklama wystartowała, klientów przybywało (zdarzało się, że ktoś przyjechał specjalnie z Częstochowy czy Bielska-Białej), w pewnym momencie – mimo, że lokal miał 75m2 – zaczęło nam brakować miejsca. Po dosyć szybkiej decyzji o zmianie lokalizacji przenieśliśmy się do Katowic do dwa razy większego lokalu, w bardziej dyskretnej lokalizacji ale nadal w centrum (przy dworcu PKP).”

„Czym dla Was jest praca z klientem sklepu erotycznego?”

„Lubimy naszą pracę 🙂 Jako właściciel mam w grafiku 'dni w biurze’ i 'dni w sklepie’. Zdecydowanie wolę te drugie, mimo, że wracam później do domu 🙂 Każdy klient to inna historia, moglibyśmy prowadzić bloga o pracy w Loris. Myślę, że cieszyłby się zainteresowaniem 🙂 Staramy się uświadamiać klientów. Opowiadamy o zaletach używania kulek gejszy czy kubeczków menstruacyjnych. Chętnie doradzamy przy wyborze produktów, a dużo z nich mamy w domu, więc klient ma informację z pierwszej ręki.”

„Co, uważacie, jest Waszym największym atutem (być może mówią to Wam klienci?”

„Chyba klimat i rozluźnienie przy zakupach. Dla niektórych klientów samo wejście do takiego sklepu jest wyzwaniem, a co dopiero zapytanie na przykład o masturbator czy wibrator. Każdy produkt można u nas dotknąć, a nie tylko pooglądać obrazek na pudełku. Włączamy, pokazujemy różnice w silnikach/sposobach ładowania czy materiałach, z których zrobione są gadżety erotyczne. Mamy masę klientów, którzy najpierw weszli do butiku stremowani a na koniec okazuje się, że spędzili u nas godzinkę na rozmowach o naszych produktach, ich potrzebach czy po prostu życiu erotycznym. Jeśli ktoś ma ochotę to częstujemy kawą, która umila pobyt w sklepie 🙂 Najfajniejszym momentem w naszej pracy jest gdy klient żegnając się uściśnie nam dłoń, to bardzo miłe podziękowanie za obsługę i rozmowę :)”

„W czym możecie pomóc klientowi który Was odwiedza?”

Wybór takiego wibratora to wcale nie jest prosta sprawa. Dużo razy usłyszeliśmy, że ktoś zamówił produkt przez internet (najczęściej z AliExpress bo najtaniej), gdzie na ekranie monitora wyglądał cudownie a po rozpakowaniu okazuje się, że poza wyrzuceniem go do kosza do niczego innego się nie nadaje. Dotknięcie, odpalenie silniczków, nawet powąchanie zabawki jest bardzo ważne, bo wibrator z najtańszego plastiku śmierdzi na metr, nie wspominając o substancjach chemicznych, które w nim siedzą. Jeśli wibrator to tylko silikon! Dodatkowo staramy się spowodować, żeby klient się nie wstydził, wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy ma inne potrzeby.

Butik Loris znany jest swoim klientom z ogromnego wyboru bielizny. I go właśnie po bieliznę wybiera się najwięcej klientów. (ciekawostka! W Lorisie znajdują się 2 wygodne przestronne przymierzalnie oraz wygodna kanapa dla oczekujących partnerów lub przyjaciółek). Niech Was jednak nie zwiedzie niewinny wizerunek profilu na Facebook-u. Loris to sklep pełen świetnych gadżetów dla dorosłych, dopasowanych do różnych pragnień i fantazji.

W Butiku Loris znajdziecie pełną ofertę Fun Factory. Jeśli macie ochotę na gadżet, który akurat nie jest w danym momencie dostępny w sklepie, możecie bez problemu go sobie zamówić z odbiorem w ciągu najbliższych dni. W ten sposób kupujecie Fun Factory od swojego ulubionego sprzedawcy i możecie pogadać o każdym produkcie z osobna.