Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Sklepy: Seksowna Bydgoszcz

Sklepy: Seksowna Bydgoszcz

Centrum Erotyki w Bydgoszczy to najbardziej lubiany i polecany sexshop w tym mieście.

Ta rodzinna firma mogąca pochwalić się w sumie czterema sklepami sieciowymi również w innych miastach działa w Bydgoszczy już 10 lat. Właściciele prowadzą swoją firmę z pasją, co daje się odczuć robiąc zakupy w tym wyjątkowym miejscu. Sklep, co potwierdzają klienci, godny jest najwyższych pochwał.

Stonowany i dyskretny wystrój powoduje, że klient czuje się w nim bezpiecznie. Komfortowa przestrzeń pozwala na swobodne i luksusowe oglądanie asortymentu. Eksplorowanie półek jest przyjemnym doświadczeniem i nic nam nie przeszkadza w swobodnym zapoznawaniem się z miłosnymi gadżetami. A jest w czym..

Od żartobliwych artykułów na wieczory panieńskie i najbardziej dyskretnych masażerów, po zmysłowe kosmetyki dla par i luksusowe wibratory dla najbardziej wymagających. Szczególną uwagę warto poświęcić sektorowi sklepu ze znakomitym wyborem zmysłowej bielizny, gadżetami z górnej półki, pośród których znajduje się szeroka gama produktów Fun Factory. Natomiast w czerwcu w Centrum Erotyki pojawi się rozpoznawalny na całym świecie flagowy stand Fun Factory zaprojektowany przez znanego nowojorskiego projektanta Karima Rashida!

Obsługa Centrum Erotyki może poszczycić się dużym profejsonalizmem i obeznaniem w temacie gadżetów erotycznych, o czym mówią sami klienci chętnie wracający do sklepu. Udzielają pełnej informacji i potrafią podsunąć coś odpowiedniego dla każdego. Co istotne obsługa sklepu po prostu niezwykle lubi swoich klientów, chętnie nawiązuje kontakt i fachowo udziela pomocy w kwestii wyboru stosownego artykułu.

Niewątpliwą ciekawostką jest fakt, że ponad połowa klientów sklepu to kobiety! Jest to niezwykłe, gdyż kupowanie gadżetów erotycznych w sklepach stancjonarnych nadal jest domeną mężczyzn. To tylko dowodzi, jak fantastyczną atmosferę buduje wokół siebie Centrum Erotyki, do którego serdecznie Was zapraszamy!

Centrum Erotyki
Bydgoszcz, ul. Śniadeckich 40
czynne: pn-pt 10-19
sob: 10-15
tel. 52 322 99 35