Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Sklepy: Pozycja 69 obowiązkowa w Warszawie

Sklepy: Pozycja 69 obowiązkowa w Warszawie

Miał być sklep ze zdrową karmą dla zwierząt 😉 Jednak to potrzeby ludzi i równowaga w środowisku (lub bardziej jej brak) stały się podstawowym celem i kierunkiem działań sklepu N69.

N69 znajduje się w luksusowym Centrum Handlowym Panorama w Warszawie w lokalu 111.

N69 STAWIA NA JAKOŚĆ

Dla nas to nie tylko sprzedaż produktów, ale uświadamianie Klientów, zarówno dorosłych, jak i młodzieży, do wybierania dobrych produktów z najlepszych atestowanych materiałów. Oferujemy akcesoria od producentów gadżetów erotycznych, którzy dbają o swoich pracowników, wierzą w ideę sustainability, a nie tylko kierunkują się zyskiem i masową produkcją w Chinach.

Dlatego tak bardzo cenimy sobie posiadanie w naszym asortymencie gadżetów od niemieckiego Fun Factory. Fun Factory błyskawicznie stało się w naszym sklepie czołową marką najlepszych gadżetów!

NOWOCZESNOŚĆ

Niezależnie, czy trafisz na Karolinę czy Natalię, każda z nich wie wszystko i zamiast nachalnie wrzucać Was w tysiące oferowanych produktów: doradzi i wyjaśni różnice bez potrzeby szukania przez Was ich w Internecie i opiniach.

Dzięki naszym staraniom, w łatwy i ciekawy sposób przedstawiamy produkty w naszym sklepie. W ten sposób każdy ma szansę faktycznie dopasować gadżety erotyczne do własnych wymagań, bez inwestowania w zabawki erotyczne, które skończą nieużywane, lub będą zalegać na wysypiskach. Wszystkie gadżety Fun Factory można obejrzeć w naszym sklepie, a do wielu produktów mamy dodatkowe filmy i recenzje do pokazywania.

Dzielimy się wiedzą praktyczną i opiniami od Klientów. Dzięki temu, że nasz sklep jest źródłem wielu opinii i zdjęć, możemy znacznie poszerzać naszą wiedzę, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i zastosowanie produktów.

ZAANGAŻOWANIE I PROFESJONALIZM

Wszystkie produkty, zanim trafią do sprzedaży, są weryfikowane przez Kamilę.

Kamila jest swego rodzaju filtrem: decyduje, która marka zostaje wprowadzana do sklepu N69, a która…wypada. Kamila ściśle współpracuje z działem reklamacji i jeżeli produkty jakiejś marki często są reklamowane, w bardzo szybkim czasie zostają wycofywane z oferty sklepu. Wszystko w myśl less waste.

„Sprzedaż akcesoriów jednorazowych nie jest naszym celem. Nie chcemy sprzedawać gadżetów erotycznych od producentów, którzy nie testują i nie udoskonalają swoich produktów. Przynajmniej w ten sposób staramy się ograniczać wyrzucanie do śmieci wadliwych egzemplarzy.”

Sklep N69 znajdziesz tutaj:

Galeria Panorama, lokal 111
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa

PN. – PT.: 11:00 – 19:00
SB.: 11:00 -15:00