Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Sklepy: Polecane  w Krakowie

Sklepy: Polecane w Krakowie

Do sklepu z akcesoriami erotycznymi jak do lekarza? Prawie! Pewien seksuolog poleca ten sklep na obrzeżach Krakowa, a klienci go uwielbiają!

Przyzwyczailiśmy się, że sklepy erotyczne po prostu mają zapewnić nam łóżkowe atrakcje. Rozpalić, rozbawić, pocieszyć. Sprawić, by nasze życie seksualne kwitło. Czasem jednak mamy gorszy moment i brakuje nam wsparcia nieco bardziej skoncentrowanego na udzieleniu nam pomocy w kwestiach seksualnych, również w salonie erotycznym, do którego wysyła nas na przykład lekarz.

I w takich chwilach dobrze jest trafić do odpowiedniego sklepu, w którym pracownicy na pewno będą znali się na rzeczy i będą mogli udzielić nam możliwie najlepszego wsparcia. Takim sklepem jest krakowski Erotic Med – nowy sklep na mapie najlepszych punktów sprzedaży produktów Fun Factory.

Zespół Erotic Med tworzy stale podnoszący swoje kompetencje personel, na którego czele stoi Justyna – twórczyni salonu oraz jej współpracownice, Ula oraz Patrycja. Zgrana załoga wykonuje swoją pracę z pasją, w salonie są po to, by wspierać, pomagać i edukować.
„Jako, ze temat seksu poza oczywistą przyjemnością potrafi sprawiać również wiele kłopotów, stworzyłam salon, gdzie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom jednych i drugich Klientów, zarówno tych, którzy oczekują więcej jak i tych, którzy potrzebują pomocy. Pomagamy klientom w ich intymnych problemach, od nietrzymania moczu oraz braku libido u kobiet, poprzez przedwczesny wytrysk na braku erekcji u mężczyzn kończąc.” Mówi Justyna, która nie boi się przełamywać stereotypów, które rządzą branżą erotyczną. Salon ma przygotowany harmonogram spotkań ze specjalistami, zaprasza na spotkania i warsztaty. Jest chwalony nie tylko przez klientów ale też wysoko oceniany przez przychylnych mu seksuologów. Otrzymał oficjalną rekomendację od znanego krakowianom specjalisty, doktora nauk medycznych – ginekologa, położnika oraz seksuologa Dr N. Med. Macieja Kowalczyka.

Nie bójcie się pytać o produkty niemieckiego producenta, które doskonale służą osobom cieszącym się pełnią życia erotycznego oraz tym, którzy dopiero chcą się nią cieszyć i potrzebują odrobiny zachęty. Wierzymy, że wykwalifikowany personel Erotic Med znakomicie podpowie Wam, które gadżety Fun Factory wybrać do stymulacji punktu G, a którymi rozpieszczać łechtaczkę lub masować prostatę. W Erotic Med dowiecie się też wszystkiego o Smartballs i treningu mięśni Kegla kulkami naszej marki.

Koniecznie odwiedźcie ten wyjątkowo hojnie chwalony w serwisie Google salon, który zostanie w Waszej pamięci długo, a który jeśli mieszkacie w Krakowie lub okolicach, musi stać się stałym punktem Waszych erotycznych eskapad!