Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Sklepy: Piękna Łódź

Sklepy: Piękna Łódź

Dziś mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Łodzi. Jest w Łodzi sklep, w którym dostaniecie takie produkty Fun Factory, o jakich marzycie!

Sklep był opisywany przez lokalne media i chwalony za to, że rozpala fantazje Łodzian.

To, co jest ważne to fakt, że do łódzkiego sklepu przede wszystkim przychodzą osoby, które wiedzą, czego chcą i czego pragną. Poruszając się pomiędzy półkami odnajdując pośród nich zabawki o jakich marzyli lub takie, które ich pozytywnie zaskoczą. Celem większości klientów sklepu Venus jest wzbogacenie swojego życia erotycznego.

Chociaż sądzimy, że do sklepów erotycznych przychodzą głównie mężczyźni, w Łodzi połowa klientów to kobiety!

Chętnie sięgają po zabawki Fun Factory. Najpopularniejszymi zabawkami Fun Factory są kulki Smartballs Duo oraz B Balls! Kulki zdecydowanie wygrywają wśród Łodzian. Nie ma się czemu dziwić – to świetne produkty, znakomite dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

Obok kulek klienci chętnie kupują Paul & Paulina – znakomity wibrator waginalno-łechtaczkowy, w legendarnym kształcie Fun Factory. Kolejne chętnie wybierane produkty to zadziorny Tiger, upajający Stronic Drei, zabawny Dolly Bi czy niszowy Share XL oraz XS. Prawie każdy klient do zabawki zabiera Toyfluid oraz Cleaner.

Klienci sklepu VENUS w Łodzi chętnie do niego wracają. Życzliwa i fachowa obsługa służy pomocą oraz dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem.

Sex Shop Venus
ul. Narutowicza 25
pn.- sob. 10.00 – 20.00
niedz. nieczynne
tel. 42 671 07 68