Sklep Venus w Krakowie praktycznie dopiero co się otworzył, ale już zdobywa serca Krakowianek i Krakowian, ofertą produktową, przestrzenią, a przede wszystkim fachową obsługą.

Dziewczyny w Venus z pewnością wiedzą, jak pracować z klientem, a swoją pracę traktują niezwykle profesjonalnie. Sprawdźcie, co mają do powiedzenia!

„U nas każdy znajdzie coś dla siebie. I to nie tylko do zabawy czy przyjemności, gdyż posiadamy w ofercie także produkty prozdrowotne, takie jak kubeczki menstruacyjne czy osławione już kulki do ćwiczenia mięśni dna miednicy, dzięki którym żadna kobieta nie będzie się już musiała obawiać wstydliwego nietrzymania moczu, bo ćwiczenia z tymi małymi kuleczkami pozwolą jej zachować zdrowie na długi czas, ale także pozwolą jej cieszyć się silniejszymi i dłuższymi orgazmami.”

“Praca tutaj niemal nie jest pracą – to czysta przyjemność ! Co prawda, dopiero zaczęłam pracę w tym zespole, ale już teraz czuję, jakby cały sklep Venus był częścią mnie. Atmosfera, która panuje wśród nas, automatycznie udziela się klientom. Potwierdzenie tego często znajdujemy w ich słowach, jak i tym, że ciągle do nas wracają. Co więcej – polecają nas swoim znajomym! Nieraz zdarzyło się nam usłyszeć, że przyjaciel lub przyjaciółka namówił ich do odwiedzenia nas.
Dzięki temu też jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni w Krakowie i dość szybko budujemy naszą pozycję lidera, jeśli chodzi o tę branżę. Na ten moment Venus jest najlepiej wyposażonym salonem w naszym mieście.”

Jakie gadżety cieszą się największą popularnością w Venus?

“W ofercie sklepu są różne wibratory, od tych dość prostych, klasycznych, poprzez bardziej rozbudowane, wielofunkcyjne, aż po takie cuda, jak pulsatory Fun Factory, które symulują stosunek seksualny. Mamy także bardzo duży wybór produktów fetyszowych – kajdanki, obroże, liny, taśmy do krępowania, huśtawki, pejcze, packi, dilatory… i oczywiście szeroką ofertę stymulatorów i masturbatorów skierowaną dla Panów.”

“Przychodzą do nas tak samo młodzi ludzie, jak i starsze osoby. Wszyscy są tak samo ciekawi erotycznych przygód. Ten sam seks, ale różni ludzie, różne podejścia, różne potrzeby. Co za tym idzie, gadżety jakie sprzedajemy są niezwykle zróżnicowane, jednak jeśli miałabym wybrać jeden typ produktu, który kupowany jest najczęściej, byłby nim wibrator. Zawsze też staramy się dobrać produkt indywidualnie, typowo pod upodobania klienta, a wybór mamy naprawdę szeroki, więc jeszcze nikt nie wyszedł od nas niezadowolony!

Dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzenia naszego Venusa. Kto wie, może ten wymarzony wibrator czeka na was właśnie tutaj?”

Warto dodać, że w Venus kupicie też kulki Smartballs i kubeczki menstruacyjne marki Fun Factory!

Dziewczyny chętnie też opowiadają o swojej relacji z klientami…

“W naszym sklepie jednak nie tylko produkty są super – najfajniejsze jest to, że mamy naprawdę bardzo sympatycznych klientów! Bardzo lubię pracować z ludźmi, a w handlu pracuję już 8 lat, ale jeszcze nigdzie nie spotkałam się z tak miłymi, radosnymi i otwartymi klientami! Niewątpliwe jest to wielką zaletą tego miejsca – u nas nie ma tematów tabu, nie ma oceniania, nie trzeba się niczego wstydzić! Jesteśmy otwartymi sprzedawcami i zawsze chętnie doradzimy indywidualnie każdej osobie, pokażemy produkty, opiszemy je, wyciągniemy je z pudełka, pozwolimy je dotknąć, włączyć i zaoferujemy alternatywy, z których można wybrać prawdziwie idealny gadżet dla siebie. Naprawdę nie ma większej satysfakcji w pracy sprzedawcy, niż zadowolony, uśmiechnięty klient, który po wizycie w naszym sklepie może cieszyć się nowym ciekawym gadżetem, seksowną bielizną czy perfekcyjnymi szpilkami.”

“Mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi w Krakowie pozna nasz sklep i ci, którzy jeszcze u nas nie byli, wkrótce nas odwiedzą. Szczególnie ci, którzy sex shop kojarzą z niezbyt sympatycznym miejscem – zapraszamy do nas! Venus jest bardzo eleganckim sklepem erotycznym, mamy profesjonalną obsługę, ogromny wybór a do tego bardzo przyjemną, sympatyczną atmosferę. Naszym sklepem naprawdę trudno się nie zauroczyć!”