Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Sklepy: Centrum Erotyki w Poznaniu

Sklepy: Centrum Erotyki w Poznaniu

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i zastanawiasz się, gdzie znaleźć w ostatniej chwili idealny prezent dla siebie lub partnera, powinieneś wybrać się na ul. Głogowską, gdzie za fioletowymi szybami ukryty jest prawdziwy skarbiec erotyczny.

Centrum Erotyki to marka mocna i znana choćby mieszkańcom Bygdoszczy. Sklepy tej sieci szczycą się niewiarygodną ilością produktów spośród których można znaleźć idealny gadżet dla siebie. Od seksownej bielizny, zabawne gadżety na wieczór panieński po niewiarygodne wibratory najlepszych marek – jak Fun Factory.

Centrum Erotyki wysoko ceni sobie gadżety niemieckiej marki: „Jest to jeden z produktów, co do których kupujący nie mają wątpliwości. Od razu przyciąga wzrok, od razu im się podoba i po krótkiej rozmowie od razu chcą je brać. A to dlatego, że jest to marka, której można zaufać. Nie mam oporów przed polecaniem jej komukolwiek” – mówi sprzedawca.

W Centrum Erotyki znają się na gadżetach i wiedzą, jakie polecić, żeby klient wyszedł zadowolony – nawet jeśli kupuje rzeczy w ostatniej chwili i naprawdę ma mało czasu do namysłu. „Staramy się zawsze pomóc, podradzić i dojaśnić. Klienci to doceniają.”

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić prezent w ostatniej chwili, wybierz się na Głogowską do Centrum Erotyki w Poznaniu i znajdź coś idealnego. Na pewno nie pożałujesz!

Centrum Erotyki
ul. Głogowska 63
POZNAŃ

czynne: pn-pt 10-19
sob: 10-15
tel. 61 861 74 20